Zvieratá

Ako ubytovať psa v psom hoteli?

ako to chodí v psom hoteliPred dovolenku si môžete v pokoji a pohodlí svojho domova vybrať ubytovacie možnosti pre svojho psa aj cez internet. Určite si vyberiete zo širokej ponuky psích hotelov, kde bude počas vašej dovolenky o vášho maznáčika skvele postarané. Je ale dôležité, aby ste psí hotel pred svojím odchodom navštívili osobne a na vlastné oči sa presvedčili, že o štvornohého kamaráta bude počas vašej neprítomnosti dobre postarané. Viete ako správne ubytovať psa v psom hoteli ?

Postup ako ubytovať psa v psom hoteli

Vyhľadajte odborníka

Existujú síce psie hotely s nadštandardnými ubytovacími podmienkami a s dohľadom 24 hodín. Vyberte si ale hlavne taký psí hotel, ktorého majiteľ má kynologickú prax a bohaté skúsenosti v odbore.

Odporúčam poobzerať sa v okolí bydliska po hoteloch, kde môžu ubytovať psa v malých rodinných zariadeniach.

Pes je ubytovaný v domácich podmienkach v byte alebo vonkajšom koterci. Vďaka tomu, že je o neho postarané individuálne, ľahšie prekoná obdobie čakania na svojho pána.

Škôlka aj škola pre psov

Ak by ste chceli vycestovať z republiky na dlhšiu dobu, nie je problémom umiestniť psa do hotela s celoročným ubytovaním pre psov. Navštívte internetové stránky hotelov pre psy. Zistite si aj ďalšie možnosti.

Niektoré psie hotely sa zameriavajú na socializáciu a výchovu šteniat a psov v psej škôlke pre šteňatá a škole pre psov. Prebieha tu základný výcvik poslušnosti či náprava najrôznejších „zlozvykov“. Výcvik psa je vykonávaný motivačným spôsobom a nenásilne.

Možnosť dopravy vášho miláčika

Pri vyberaní psieho hotela sa informujte, či je súčasťou poskytovanej služby tiež odvoz psa do a z psieho hotela. Takáto služba ušetrí čas, ktorého je pred odchodom na dovolenku vždy nedostatok.

Pozrite si aj odporúčania na tie najlepšie hotely v Krakove

Pod dohľadom kynológa 

ubytujte svojho miláčika v psom hoteli

Ak chcete ubytovať psa aktívnym spôsobom, počas ktorého vášho psa skúsený kynológ zabaví prechádzkami v lese, plávaním v rieke či rôznymi psími hrami a športovaním.

Súčasťou takéhoto pobytu je aj výcvik, eventuálne aj prevýchova.

Tipy ako vybrať hotel pre psa

Niektoré psie hotely majú výbehy pod kamerovým systémom s ukladaním dát. Obdržíte prístupový kód do výbehu a počas dovolenky sa môžete pripojiť on-line a pozorovať svojho miláčika trebárs z druhého konca sveta.

Ďalšie zaujímavé články o psích miláčikoch nájdete tu:

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button