Ďalšie


3 najlepšie materiály pre kuchynské drezy

Najlepší materiál pre kuchýnský drez

Pri zariaďovaní či rekonštrukcií domu sa budete určite snažiť, aby bola čím skôr hotová a spravená kuchyňa. Bez kuchyne si nemôžete variť a ani skladovať potraviny. Niektoré súčasti kuchyne sú takpovediac nevyhnutné k tomu, aby sa v kuchyni dalo fungovať. Medzi takýto základ patrí nepochybne aj drez. 

Čítať ďalej »

Ako sa dostať pred letom do formy?

Návod ako sa dostať pred letom do formy

Pred začiatkom leta sa veľa ľudí snaží zhodiť kilá navyše. Veľakrát však volia nevhodnú cestu a skúšajú rôzne striktné diéty či prehnané detoxy. Cítiť sa v lete dobre však môžete aj bez toho, aby ste sa museli trápiť hladovaním. Inšpirujte sa našimi 4 tipmi, ako sa dostať do formy.

Čítať ďalej »

Letná dovolenka bez stresu? S našimi tipmi to hravo zvládnete

Ako sa pripraviť na letnú dovolenku

Leto je za dverami a všetci ho po dlhej zime a nekonečných lockdownoch očakávame. Čoraz viac sa začína hovoriť o otvorení štátov, ktoré sa po pandémii chystajú privítať turistov a začína sa skloňovať aj slovo letná dovolenka. Že si už neviete spomenúť kde máte plážovú tašku či opaľovacie krémy? Nevadí. My vám pripomenieme, na čo je dôležité pred cestou myslieť aby ste si zaslúženú dovolenku vychutnali.

Čítať ďalej »

Dokonalá rozlúčka so slobodu si vyžaduje dokonalý plán

Ako zorganizovať rozlúčku so slobodou

Rozlúčku so slobodou niektorí ľudia zaraďujú do kategórie moderných osláv spolu s Halloweenom alebo sviatkom zamilovaných, Valentínom. Pritom táto tradícia v skutočnosti pochádza z dávnej minulosti. Už aj Sparťania v 5. storočí pred n. l. oslavovali poslednú „nezadanú“ noc ženícha so spoločnou večerou a prípitkom. Odkaz konca slobody je dnes už len symbolický, nevzťahuje sa na stratu nezávislosti, ale táto ilúzia je stále nejakým spôsobom tou hlavnou motiváciou zažiť niečo, čo už „nikdy nebude“. Stojíte …

Čítať ďalej »

Elixír mladosti v posilňovni. Prečo je užívanie kolagénu pre športovcov dôležité?

Prečo užívať kolagén

Tvrdiť o nejakom výživovom doplnku to, že sa hodí každému a že by sa mal nachádzať v každej domácnosti, môže v mnohých vyvolávať skeptické dojmy. Súhlasíme, ide o veľmi odvážne, až prehnané tvrdenie. Výnimka však potvrdzuje pravidlo, a táto ctená úloha tentokrát prislúcha bielkovine zvanej kolagén. Pravdepodobne ste už o ňom počuli, pretože posledné roky je veľmi populárny v kozmetickom priemysle, kde ho nazývajú aj „elixír mladosti“. No okrem účinnej redukcii vrások alebo posilnenia vlasov a nechtov je nevyhnutnou …

Čítať ďalej »