AkoaPreco.com > Ďalšie

Ďalšie

Nie sú dvere ako dvere

ako si správne vybrať interierove dvere

Poznáte to. Zariaďujete si svoje nové bývanie a určite kladiete dôraz na množstvo vecí, od podlahy, cez obklady do kúpeľne, kuchynskú linku až po to, aké obrazy si vo finále zavesíte na steny. Ak chcete, aby vám vaše bývanie dobre „slúžilo“ niekoľko rokov, rozhodne nepodceňujte ani výber interiérových dverí. Sú totiž plnohodnotnou súčasťou domu či bytu a dokážu celému priestoru dodať ten správny estetický výraz.

Čítať ďalej »

Ponorné čerpadlo – ako vybrať to správne

ako si vybrať ponorné čerpadlo

Ponorné čerpadlá sú nenahraditeľným pomocníkom každého záhradkára, ale uplatnenie nájdu aj na stavbe, či okolo rodinného domu. Na trhu ich je nespočetné množstvo. Veľké, malé, plastové, kovové, žlté, zelené, červené,… Ale ako dobre vybrať a ktoré je to správne, aby nám slúžilo čo najlepšie? Vyskúšame Vám poradiť.

Čítať ďalej »

Postavte deťom detský záhradný domček

stavba detského záhradného domčeku

Túžili ste aj vy v detstve po parádnej skrýši? A čo takto postaviť si na dvore detský záhradný domček? Potešíte ním nielen svoje deti, ale určite aj seba. Celá rodina tak bude mať k dispozícii úkryt pred realitou, kde sa každý zabaví už sám a podľa svojich predstáv.

Čítať ďalej »

Ako správne skladovať pneumatiky? Na toto si dajte pozor

návod ako správne skladovať pneumatiky

Prichádza jar a s ňou aj výmena pneumatík. Ak nemáte celoročné, určite ste už zimné pneumatiky menili za letné, prípadne sa ich meniť ešte len chystáte. Výmenu si zabezpečíte sami, prípadne vám ju radi urobia v autoservise. No čo s pneumatikami? Vedeli ste, že pri nesprávnom skladovaní vám vydržia kratšie, ako by mohli? Takisto ich môžete poškodiť.

Čítať ďalej »

Ako upiecť sušienky pre psov?

ako upiecť psie sušienky

Prinášame vám recept ako upiecť sušienky pre psov. Každý, kto má doma psíka, má tiež neustálu zásobu psích maškŕt. Veľakrát ani v obchode nezistíte zloženie týchto pochúťok a navyše väčšina z nich ľudskému nosu zrovna nevonia. Som zvyknutá si do vreciek vždy nejakú dobrotu pre psov na vychádzku pripraviť a dávkovať im ju za odmenu. Nebolo mi príjemné nosiť (pre nich lákavo voňajúce) pre mňa zapáchajúce kúsky, preto som sa …

Čítať ďalej »