Recepty

Ako urobiť nátierku z tresčej pečene?

nátierka z tresčej pečeneDnes sa pozrieme na to, ako si pripraviť nátierku z tresčej pečene. Tento recept vám ukáže, ako si môžete pripraviť úžasnú nátierku, ktorou môžete narýchlo občerstviť hostí alebo rodinu. Nátierka je výborná na chleba alebo ako príloha k zeleninovému šalátu. Prajeme vám dobrú chuť.

Čo je na nátierku z tresčej pečene potrebné:

ako pripraviť nátierku z tresčej pečene

  • 2 plechovky tresčej pečene
  • cibuľa – 1 ks
  • čerstvo vytlačená šťava z citróna
  • soľ
  • mleté ​​čierne korenie
  • príloha: najlepšie opečený toastový chlieb

Postup prípravy nátierky z treščej pečene krok po kroku

Pustite sa do prípravy nátierky. Najprv nakrájajte cibuľu na drobné kúsky. Pripravte si tresčiu pečeň a zlejte z konzervy olej. Ak olej ponecháte, zahustíte tresčiu pečeň strúhankou. Záleží len na vašich preferenciách.

nátierku z tresčej pečeneTresčiu pečeň zmixujte alebo roztlačte. Záleží len na vás, či máte radšej väčšie kúsky alebo chcete nátierku krémovitej konzistencie. Tresčiu pečeň pridajte k pokrájanej cibuli a dobre premiešajte.

Na záver nátierku ochuťte citrónovou šťavou, soľou a korením podľa vlastnej chuti.

Nátierka z tresčej pečene je hotová a tým aj tento recept.

Nátierkou môžete obšťastniť rodinu, príbuzných, návštevu, skrátka kohokoľvek. Čaro tejto nátierky je v tom, že vám zaberie len minimum času a tak sa nemusíte stresovať, čím nakŕmite hladné žalúdky. Prajeme vám dobrú chuť!

Ak sa vám páčil recept na nátierku z tresčej pečene, prečítajte si aj:

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button