Ako vyzdobiť byt jarnými trendami?

Ako vyzdobiť byt jarnými trendamiJar je plná romantiky, prebúdzajúcej sa jarnej prírody a novej, sviežej krásy. Ozdobte svoj domov jarnými prvkami, dodajte bytu osobitosť a sviežosť. Vyzdobiť byt jarnými doplnkami je jednoduché a urobíte radosť a lepšiu náladu nie len sebe ale aj ostatným. Nechajte vstúpiť jar do vašich domovov a vytvorte si tak príjemné prostredie, kam sa po celodennom pracovnom dni radi vraciate.


K jarným trendom patrí veľkonočná výzdoba a dekorácie

Dominantným prvkom sú celkom určite veľkonočné vajíčka. Zdobenie vajíčok prezentuje mnoho techník a tradícií, ktoré sú preslávené detailmi a zručnosťou. Dekoratívne vajíčka umiestnite kamkoľvek v interiéri napríklad do košíčka alebo dobre pôsobia zapichnuté v kvetináči. Všade vytvoria nádhernú ilúziu jarných sviatkov.

Veselé kvetináče

Veľkonočné vajíčkaNemusíte byť výtvarne zdatní, dokážu to aj deti. Pripravte si akrylové farby a ozdobte kvetináče nejakým jarným motívom, napríklad jednoduchou kvetinkou.

Deťom môžete obrys predkresliť a ony ho vyfarbia. Zrazu sa stane z obyčajného kvetináča nápaditá a originálna jarná dekorácia.


Kvetinka vo váze

Najkrajšia a tradičná je kvetina vo váze. Ak jar mešká a prebúdza sa neskôr, prvé kvetinky na záhradke ako je narciska a tulipán ešte nenájdete, nahradí ich konárik bahniatok, krásny posol jari. Vôbec nevadí, že sa jar na záhradkách ešte neprebudila.

V kvetinárstvach je výber jarných kvetov dostatočný a ak nechcete za kvety veľa utrácať, tie prvé jarné si výnimočne doprajete. Čo by ste povedali napríklad hyacintu, jeho kúzelnému okveteniu a neopakovateľnej vôni. Môžete ho dať do sklenenej nádoby, vázy, kde získa vzhľad originality a netradičnosti. Hyacint nie je na starostlivosť nijako náročný a kvitne približne tri týždne.

Odporúčané články:

Dizajnové prvky dýchajú originalitou

Jarná výzdobaVyzdobiť byt na jar, to nie sú len kvety a narezané vetvičky vo váze.

Nechceme predsa otrhať čo sa dá, chceme prírodu tiež ochraňovať a šetriť. Jarnú výzdobu vytvoríme aj dekoratívnymi predmetmi v jarných, pastelových farbách.

Vyberajte v špeciálnych predajniach vázy, kvetináče, hrnčeky, tanieriky a vytvorte si z týchto predmetov originálnu jarnú dekoráciu, ktorá vzbudí emócie v každom z nás.

Jar na oknách

Vyzdobiť byt môžete aj výmenou závesov. Ak vám zdobia okná záclony a závesy, prezlečte ich po zime do jarného. Pastelové farby, kvetinové motívy dekoratívnych závesov vylaďte s ostatnou výzdobou v interiéri. Váš byt začne dýchať ľahkosťou, bude pôsobiť novo, jarné a sviežo.

Prečítajte si aj:


Mohlo by vás zaujímať

Podľa čoho si vybrať záhradný altánok

Ako vybrať záhradný altánok? Riaďte sa týmito faktormi!

Záhrada je miesto, ktoré môže mať skutočne široké využitie. Okrem toho, že si v nej …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.