Záhrada

Ako vyzdobiť byt jarnými trendami?

Ako vyzdobiť byt jarnými trendamiJar je plná romantiky, prebúdzajúcej sa jarnej prírody a novej, sviežej krásy. Ozdobte svoj domov jarnými prvkami, dodajte bytu osobitosť a sviežosť. Vyzdobiť byt jarnými doplnkami je jednoduché a urobíte radosť a lepšiu náladu nie len sebe ale aj ostatným. Nechajte vstúpiť jar do vašich domovov a vytvorte si tak príjemné prostredie, kam sa po celodennom pracovnom dni radi vraciate.

K jarným trendom patrí veľkonočná výzdoba a dekorácie

Dominantným prvkom sú celkom určite veľkonočné vajíčka. Zdobenie vajíčok prezentuje mnoho techník a tradícií, ktoré sú preslávené detailmi a zručnosťou.

Dekoratívne vajíčka umiestnite kamkoľvek v interiéri napríklad do košíčka alebo dobre pôsobia zapichnuté v kvetináči. Všade vytvoria nádhernú ilúziu jarných sviatkov.

Veselé kvetináče

Veľkonočné vajíčkaNemusíte byť výtvarne zdatní, dokážu to aj deti. Pripravte si akrylové farby a ozdobte kvetináče nejakým jarným motívom, napríklad jednoduchou kvetinkou.

Deťom môžete obrys predkresliť a ony ho vyfarbia. Zrazu sa stane z obyčajného kvetináča nápaditá a originálna jarná dekorácia.

Kvetinka vo váze

Najkrajšia a tradičná je kvetina vo váze. Ak jar mešká a prebúdza sa neskôr, prvé kvetinky na záhradke ako je narciska a tulipán ešte nenájdete, nahradí ich konárik bahniatok, krásny posol jari.

Vôbec nevadí, že sa jar na záhradkách ešte neprebudila.

V kvetinárstvach je výber jarných kvetov dostatočný a ak nechcete za kvety veľa utrácať, tie prvé jarné si výnimočne doprajete. Čo by ste povedali napríklad hyacintu, jeho kúzelnému okveteniu a neopakovateľnej vôni.

Môžete ho dať do sklenenej nádoby, vázy, kde získa vzhľad originality a netradičnosti. Hyacint nie je na starostlivosť nijako náročný a kvitne približne tri týždne.

Odporúčané články:

Dizajnové prvky dýchajú originalitou

Jarná výzdobaVyzdobiť byt na jar, to nie sú len kvety a narezané vetvičky vo váze.

Nechceme predsa otrhať čo sa dá, chceme prírodu tiež ochraňovať a šetriť.

Jarnú výzdobu vytvoríme aj dekoratívnymi predmetmi v jarných, pastelových farbách.

Vyberajte v špeciálnych predajniach vázy, kvetináče, hrnčeky, tanieriky a vytvorte si z týchto predmetov originálnu jarnú dekoráciu, ktorá vzbudí emócie v každom z nás.

Jar na oknách

Vyzdobiť byt môžete aj výmenou závesov. Ak vám zdobia okná záclony a závesy, prezlečte ich po zime do jarného.

Pastelové farby, kvetinové motívy dekoratívnych závesov vylaďte s ostatnou výzdobou v interiéri. Váš byt začne dýchať ľahkosťou, bude pôsobiť novo, jarné a sviežo.

Prečítajte si aj:

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button