Vzťahy

Ako získať lásku späť?

zlomené srdceDobre, tak si urobil chybu a dostal si kopačky. Je ale čas, aby si svoju lásku získal späť. Tvoja ex-priateľka si čoskoro uvedomí, že si pre ňu to najlepšie. Ale ako na to? Najdôležitejšie je zachovať pokoj. Tu je návod, ako získať po rozchode lásku späť. Ale nebude to hneď.

Čo treba ak chcete získať lásku späť:

  • darčeky
  • maškrty
  • kvetiny

cestovanie po talianskom pobrežíPo rozchode zostaň v pohode a zachovaj si nadhľad. Nechovaj sa detinsky, nechovaj sa pateticky, neprepadaj do zúfalstva a neplač. Nesnaž sa vyvolávať ľútosť, písať jej smsky a prenasledovať ju. Vydýchni si a ju nechaj oddýchnuť.

Ži naďalej svoj život. Venuj sa aktivitám, ktoré ťa bavia. Športuj, cestuj, schádzaj sa s priateľmi.

Vyrovnaj sa s rozchodom po svojom, daj prednosť ale takým aktivitám, ktoré ťa pozitívne naladia. Alkohol sa tým vylučuje.

Ignorovať alebo nie?

ako získať stratenú lásku späťIgnoruj ​​ju, ale nie úplne. Ak ti volá, neodpovedaj na telefón hneď po prvom zazvonení. Pri rozhovore sa snaž vyzerať zaneprázdnený, ak ti navrhne schôdzku.

Schádzaj sa s inými ľuďmi, schádzaj sa s inými dievčatami. Žiarlivosť je silná emócia.

Akonáhle ťa uvidí s ostatnými dievčatami, môžu sa u nej prebudiť teritoriálne pudy. Správaj sa ale vždy prirodzene a nesnaž sa jej ublížiť. Inak môžeš svoj postup vzdať.

Čo robiť ak sa stretnete?

stretnutie ex na večierkuPokiaľ na ňu narazíš na nejakom večierku, správaj sa prirodzene. Veľa sa usmievaj (ale nie povýšenecky). Rozosmej ju. Pripomeň jej osobu, s ktorou predtým chcela byť.

Nejednaj s ňou ako s ex-priateľkou. Správaj sa tak, ako si sa správal, keď vám bolo obom spoločne dobre. Pokus sa medzi vami vyvolať rovnaké iskrenie ako vtedy.

Neočakávaj, že ti hneď padne do objatia. Postupuj pomaly. Ak si už urobil nejaký pokrok, neváhaj ju potešiť nejakou pozornosťou. Hlavne buď kreatívny, ale nevnucuj sa. Brnkanie na gitare pred jej oknom je zaujímavý nápad, ale len v prípade, že nestrápniš svojím hlasovým prejavom seba aj ju pred susedmi.

Udržuj dobrý kontakt so spoločnými priateľmi. Keď sa ich opýta: „Ako to ide?“, odpovedia „Super, teraz som bol s XY na túre, proste úžasný človek, bola sranda. Prečo si ho vôbec opustila?“

Tipy ako získať lásku späť

Kľúčom k úspechu je byť v pohode. Rozchod s láskou ťa môže zožierať zvnútra, ale navonok buď zdvorilý.

Ak mala pre rozchod nejaký dôvod, ukáž jej, že si sa zmenil.
Daj jej hlavne čas. Nájdi si ten správny okamih, netlač na pílu.

Varovanie

Nechoď posilnený alkoholom hulákať pred jej okno. Nevrhaj sa na kolená. nepíš jej dlhé, vážne listy. Nesnaž sa ju zlomiť, naopak sama musí prísť.

Zabudni apelovať na rozum. Láska je iracionálna. Získaj späť jej srdce, ale nie jej myseľ.

Daj si pozor na svoje správanie. Ak ju uvidíš s iným chlapcom, alebo zbadáš zvláštne auto zaparkované pri nej na príjazdovej ceste, nehraj sa na bláznivého a rozzúreného ex-priateľa. Proste nechoď na jej rande s baseballovou palicou, takto si ju nezískaš.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button