Vzťahy

Darčeky pre mužov, ktoré potešia

Prepadáte panike z blížiaceho sa sviatku muža, ktorému chcete dať najavo, že je pre vás dôležitý? Áno, situácia keď zistíte, že váš darček je, prinajmenšom, nie veľmi originálny, dokáže zabolieť.

Užasné darčeky pre mužov

Zachovajte pokoj. Vybrať darček pre muža môže byť omnoho jednoduchšie, ako si myslíte. Skúste sa na to pozrieť z inej perspektívy.

Muži majú radi darčeky, ktoré sú praktické a perfektne zapadajú do ich životného štýlu.

Niekedy máme tendenciu premýšľať nad darčekom z vlastného uhla pohľadu. To je chyba, z ktorej často vznikajú nepríjemné prekvapenia.

Možno vám nedáme absolútne konkrétne tipy –  predsa každý muž je jedinečný. Poradíme vám, ako prísť na to, čím mu urobíte radosť.

4 rýchle tipy, ako vybrať darček pre muža

Tipy ako vybrať darček pre muža

  1. Porozumejte jeho potrebám, jeho životu. Ak sa venuje niečomu, čomu zatiaľ málo rozumiete, urobte si menší výskum. Na ten správny darček prídete možno už počas skúmania.
  2. Nepremýšľajte až príliš. Muži sú ohľadom svojich potrieb väčšinou veľmi priamočiari. Menej je niekedy viac.
  3. Vyberte niečo, čo by si možno kúpil sám. Športuje? Správny darček asi nájdete v športových potrebách. Hrá videohry? Darujte mu niečo spojené s hraním. Pre muža, ktorý miluje štýlové oblečenie, bude ideálnym darčekom nejakú vkusný módny doplnok.
  4. Radšej nezachádzajte do extrémov. Zážitkové darčeky a obrovské (drahé) prekvapenia môžu byť veľkým úspechom, no je viac než možné, že vyvolajú skôr negatívnu reakciu.

Drobnosť na poslednú chvíľu pre muža

Najlepšie darčeky pre mužov

Samozrejme, najlepší darček je taký, ktorým dáte najavo svoju náklonnosť aj to, že muža dobre poznáte. Sviatkov je veľa a povedzme si úprimne – nie nad každým darčekom si chceme lámať hlavu dlhé týždne.

Fľaška veľmi starej whisky alebo iného alkoholu potešia každého chlapa. Dbajte však na vysokú kvalitu. Dobrým vínom alebo kvalitnou kávou tiež nič nepokazíte, najmä na “menšie” sviatky, ako sú meniny či oslavu nejakého výročia.

Niekedy drobnosť poteší najviac, najmä ak súvisí s niečím, čo muž miluje. Napríklad pre športovca je fajn voľbou funkčné tričko, fitness náramok, fľaša na smoothie. Pre elegána hodinky, kravata, traky či manžetové gombíky. Ak sa rád o seba stará, kozmetická sada či súprava na holenie v sympatickom dizajne ho iste poteší.

Tipy na darčeky, ktoré sú praktické a pekné je skutočne neúrekom. Stačí sa porozhliadnuť a venovať trochu pozornosti mužovi, ktorého chcete obdarovať.

Zdroj: https://nadherna.sk/darcek-pre-muza-4-veci-ktore-potesia-chlapske-srdcia/clanok1342.html

Zdroje obrázkov: freepik.com

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button