Vzťahy

Ako si zaručene nájsť partnera do týždňa?

Je pochopiteľné, že v záplave osobných a pracovných povinností nemáte veľmi čas a možno ani chuť tráviť vo veľkých skupinách ľudí, a hľadať si partnera na rôznych párty či oslavách. Niečo iné je však prirodzená potreba lásky alebo sexuálneho zblíženia. Povedzme si na rovinu, že vyspelí ľudia už vedia rozlišovať medzi láskou a sexom. Ak hľadáte len sex, tak je to úplne v poriadku, pokiaľ vopred a na rovinu poviete, čo očakávate, aby s tým bola uzrozumená aj druhá strana. Ako si však nájsť partnera na erotický vzťah, povedzme, do týždňa? Je to vôbec možné?

Áno, aj do týždňa

Predstavte si piatok večer. Ste sama/sám doma, vaši kamaráti trávia čas so svojimi partnermi, kým vy zostávate osamote v opustenom byte.

Chýba vám láska, neha, a áno, aj intímnosti. Tento nedostatok však môžete začať okamžite riešiť. A to tým, že si zvolíte v súčasnosti zrejme najpopulárnejšiu formu zoznamovania sa a hľadania životného či sexuálneho partnera. Na hľadanie partnera na erotický vzťah, flirt či sex slúžia erotické zoznamky, ktoré sú dnes čoraz populárnejšie a zároveň už nie sú zbytočne tabuizované.

Výhodou erotických zoznamiek je priamočiarosť a rýchlosť. Od zaregistrovania a vyplnenia profilu môže ubehnúť jeden týždeň, pričom za sedem dní už môžete niekoho na internete takouto formou spoznať a prípadne sa aj stretnúť!

Niet predsa na čo čakať, čo zvlášť platí pri lepších a prestížnejších zoznamkách, ktoré svojím VIP členstvom eliminujú rôznych podvodníkov. Takže ďalší piatok už nebudete možno tráviť v samote doma, ale v náručí atraktívneho partnera.

Ako si nájsť partnera na internete
Zdroj foto: nito / Shutterstock.com

Veľa závisí aj od profilu

Ak si však chcete zaručene nájsť partnera na sex do týždňa, tiež to nie je „len“ o tom, že sa zaregistrujete na zoznamke. Je to potrebný prvý krok, no veľa závisí aj od vás a od toho, ako sa na zoznamke prezentujete.

Veľmi závisí aj od toho, ako si vyplníte svoj profil, čo tam o sebe napíšete, akými slovami možno zaujmete druhú stranu a, samozrejme, aké fotky tam zverejníte.

O súkromie a diskrétnosť sa nemusíte báť, dobré erotické zoznamky majú platené členstvo práve kvôli tomu, aby vaše fotky nikto nezneužil. Je tak len na vás, čo tam napíšete a aké fotky ukážete, na sex zoznamke však odporúčame prezentovať sa čo najúprimnejšie, najotvorenejšie a dať jasne najavo svoje sexuálne preferencie.

O to priamočiarejšie a rýchlejšie si potom nájdete niekoho, komu sa budete páčiť, kto sa bude páčiť vám, a s kým budete mať podobné preferencie a záľuby.

Treba si nájsť dobrú zoznamku

Už sme to naznačili. Ak si chcete nájsť partnera do týždňa, tak to asi nedocielite klasickou erotickou riadkovou inzerciou v novinách. Nie, je potrebné nájsť si zoznamku, ktorá už má určitý kredit, stálu klientelu a najmä má za sebou dobré skúsenosti jej používateľov.

Pre zhodnotenie a porovnanie erotických zoznamiek odporúčame použiť porovnávač zoznamiek Lovino.sk. V tomto porovnávači si viete pozrieť jednotlivé druhy zoznamiek od klasických partnerských až po spomínané erotické zoznamky.

Následne si pozriete ich špecifiká, hodnotenia a podmienky členstva. Pri sex zoznamkách si odporúčame všímať predovšetkým parameter diskrétnosti.

diskrétne zoznamky na internete
Zdroj foto: Lolostock / Shutterstock.com

Dá sa aj za deň

Pri dobrej zoznamke, atraktívnom profile a patrične „štipľavých“ či šteklivých správach si viete cez sex zoznamku nájsť partnera, resp. partnerku na erotické hry aj v priebehu jedného-dvoch dní. Sú prípady ľudí, ktorí si večer napísali, dohodli sa a ešte v ten večer si užívali.

Ak sa teda cítite osamelo a chcete to zmeniť, vyskúšajte erotickú zoznamku a užite si. Veď život je práve o tom, aby sme ho žili naplno a užívali si každú jednu sekundu. Nie je sa začo hanbiť.

Možno aj vaša nenápadná kolegyňa v práci, tzv. „šedá myška,“ alebo ten intelektuál z vedľajšieho oddelenia vedú takýto „dvojitý“ život aj vďaka erotickým zoznamkám. A práve to je ich výhoda – diskrétnosť. Nikto nemusí vedieť, že máte takéto tajné túžby a záľuby…

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button