ZvieratáAko si vybrať

Ako vyberať psie oblečenie?

psie oblečenie na zimuPredovšetkým nemožno vyberať psie oblečenie podľa plemien psov, lebo aj medzi psíkmi každej rasy sú veľké rozdiely vo veľkosti aj hmotnosti. Správnu mieru oblečenia pre psa vyberiete len po zmeraní psíka a porovnaní mier s veľkosťou vybraného oblečenia. Ďalšie tipy, ako vybrať psie oblečenie pre psa, čítajte ďalej.

Návod ako vybrať psie oblečenie

Ako zmerať psa

Meranie sa vykoná tak, že zmeriate dĺžku trupu a obvod hrudníka v najširšom mieste.

To iste pre fenku aj psíka

psie oblečenie - pláštenkaOblečky pre psíkov a fenky bývajú rovnaké. Šijú sa zospodu vykrojené tak, aby obom pohlaviam dobre sedeli.

Meria sa tiež krk, a to v mieste obojku.

Nákup psieho oblečenia cez internet

Pokiaľ si budete vyberať psí obliečok na diaľku cez internet alebo u niektorého výrobcu, je potrebné spolu s mierami zaslať aj hmotnosť a plemeno vášho psíka, či ďalšie doplňujúce poznámky, prípadne fotografiu psa.

Podľa čoho vyberať oblečenie pre psa

Psie oblečenie je takmer nepostrádateľnou súčasťou psieho života hlavne v zimnom období. Ak budete navliekať svojmu psovi oblek napríklad na prechádzku, je potrebné to vykonávať s rozvahou.

Prihliadnuť musíte k stavu počasia, vonkajšej teplote, dobe, počas ktorej budete so svojim psom vonku a pochopiteľne k jeho celkovému zdravotnému stavu.

Psie oblečenie do dažďa

Pre jarné a jesenné daždivé počasie sa vám oplatí kúpiť svojmu psíkovi pláštenku, ktorá ho ochráni pred dažďom, ale aj silným vetrom.

Oblečenie do dažďa by malo byť zhotovené z nepremokavých materiálov, ktoré však budú zároveň priedušné, aby sa pes pod oblečením nezaparovala.

Psie oblečenie aj cez leto

Ako vyberať psie oblečenieAle aj na leto môžete vyberať psie oblečky, ktoré vášho psa ochránia pred slnečným žiarením.

Nesmie sa to s obliekaním však prehnať, aby pes v horúčave netrpel.

Psie obchody? Bežná vec

Tak ako pre ľudí existujú bežné obchody a vedľa nich obchody s luxusným tovarom, sú aj psie obchody s ponukou potrebných a praktických psích oblekov a oblečkov a okrem toho luxusné psie obchody.

Veľký výber psieho oblečenia

Väčšina obchodov so psím oblečením a ďalšími doplnkami, je určená pre šteniatka, malé aj stredné psy.

Vyberať si môžete z pestrého sortimentu od bežných oblečkov a doplnkov až po luxusný tovar.

Ďalšie odporúčané články:

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button