Zdravie a krása

Ako sa módne obliecť do posilňovne?

vhodné a módne oblečenie do posilkyMóda do posilňovne? Kúpte si kvalitných pomocníkov. Cvičiť vo fitness centre sa dá aj naboso v bielom tielku so spartakiádnymi trenírkami, ale v dnešnej dobe je na trhu toľko nových technológií a materiálov, že by bola škoda, ak cvičíte pravidelne, ich nevyužiť. Ako sa pekne a módne obliecť do posilňovne? Ak sa navyše zaujímate o módu, vedzte, že aj v posilňovni môžete vyzerať štýlovo!

Súčasti oblečenia do posilňovne

vhodné topánky na cvičenie do posilkyJednou z najzásadnejších súčastí fitnes výbavy väčšiny športov a toho ako sa obliecť do posilňovne sú topánky.

V tomto prípade odporúčame vyhľadať obchod so športovou obuvou a poradiť sa s odborne vyškoleným personálom. Iný typ tenisiek budete potrebovať na beh na bežiacom páse, na tanec alebo na pilates.

Navyše má každý človek iné požiadavky, niekto má napríklad ploché nohy, niekto vyšší priehlavok alebo široké chodidlo. Jedno meradlo je však pre všetkých rovnaké, a tým je, zvlášť pri športe, pohodlnosť. Topánky na cvičenie by teda mali byť, okrem venovaného času na cvičenie, hlavnou investíciou do vášho pravidelného pohybu.

Ďalšie pomôcky do posilňovne

ako sa správne obliecť do posilňovneĎalšie pomôcky na cvičenie závisia skôr na vás. Skvelé na šport je aj funkčné oblečenie, ktoré vás počas cvičenia udrží v suchu a ani pri vysoko intenzívnom kardio cvičení nedávate na obdiv prepotené kruhy.

To je totiž variant, ktorý väčšinou nastáva, ak cvičíte v bavlnených tričkách.

Funkčné oblečenie určené na šport dnes už ponúkajú aj bežné siete s oblečením, stáva sa tak dostupným pre všetkých. Fitnes oddelenie nájdete napr. v H&M alebo v Reserved.

Pokiaľ chcete mať na cvičenie len pár kúskov vo svojom šatníku, odporúčame voľbu jednofarebných topov a šortiek, ktoré sa potom dajú ľahko kombinovať.

Ďalšou užitočnou pomôckou je uterák a fľaša na vodu alebo proteínový nápoj.

Odporúčame nosiť do fitnes centier uteráky dva až tri. Jeden ako podložku keď cvičíte na posilňovacích strojoch – aby po vás na strojoch nezostával pot, druhý na utieranie potu počas cvičenia a tretí ak sa hneď na mieste sprchujete. Čo sa týka výberu fľaše, kúpte si radšej väčší rozmer – aspoň 1l, nech nemusíte zbytočne odbiehať vodu dopĺňať a vždy jej máte po ruke dostatok nielen v posilňovni, ale aj pri ceste domov.

Tipy ako sa obliecť do posilňovne

Nemyslíte len nato ako sa módne obliecť do posilňovne, ale aj na dostatočný pitný režim. Hydratácia je pre ľudský organizmus nesmierne dôležitá.

Odporúčame fľaše vyrobené zo skla alebo nerezu, alebo hliníka, snažte sa vyvarovať plastových fľašiam, ktoré pri opakovanom používaní uvoľňujú do vody zdraviu škodlivé látky.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button