VzťahyNávody

Ako zorganizovať rozvodovú oslavu alebo ako sa tešiť z rozvodu?

Ako zorganizovať rozvodovú oslavu alebo ako sa tešiť z rozvoduKeď si pri vykladaní budúcnosti z kariet vytiahnete Smrtku, zvyčajne vás upokojí vykladačka tým, že táto karta znamená zmenu, prerod či prechod do nového štádia. Podobne ako pri rozvode. Ak niečo skončí, začne sa aj niečo nové a nemusia byť práve zlé veci. Zvyk oslavovať rozvod pochádza z Las Vegas, kde ženy v krajine oslavovali svoju finančnú nezávislosť od mužov, ich slobodu a slobodu. Zvyk sa rozšíril po celom svete a prijali to aj čerstvo rozvedení muži. Každý má teraz príležitosť zorganizovať skutočnú rozvodovú oslavu.

Čo je na rozvodovú oslavu potrebné:

  • dobrá nálada
  • optimizmus

Pozvať alebo nepozvať bývalého partnera

Po prvé, musíte premýšľať o tom, či na rozvodovú oslavu pozvať svojho bývalého partnera alebo nie. Má to svoje výhody a nevýhody. Medzi prínosy patrí vzájomné zmierenie sa a prijatie nového stavu u pohárika a ľahkej konverzácie.

Nevýhody však prevažujú, obzvlášť keď jeden z rozvádzajúcich sa má nového partnera, ale aj bez toho hrozí, že sa na party, ktorá by mala byť predovšetkým veselá, začnú pod vplyvom alkoholu preberať staré krivdy a zábava sa tak všetkým zúčastneným pokazí. Z oslavy si tak okrem opice odnesiete aj horkosť.

Oslávte novú etapu života

jedlo na rozvodovú oslavuÚčelom rozvodovej oslavy nie je považovať rozvod za životnú stratu a neúspech, ale ako novú príležitosť a slobodu. Takže je vhodnejšie mať rozvodnú oslavu ako zoznamovaciu party, pozvať môžete všetkých známych single (nezadaných) a v rytme hudby naštartovať oslavu vo veľkom štýle.

Môže sa stať, že hneď po party, vďaka novým známym, začnete zvonu pôsobiť ako mladá osoba.

Noví známi vám pomôžu prekonať strach z osamelosti a smútku po rozvode. Prečítajte si aj článok ako sa obliecť na párty.

Široké príbuzenstvo nechajte doma

Nezabúdajte, že rozvod nie je svadba ani pohreb, nie je teda nutné a ani vhodné pozývať široké príbuzenstvo na vašu rozvodovú oslavu.

Nemusí nasledovať hneď po samotnom rozvodovom konaní na súde. Chamtivá babička z dediny nie je dobrým členom zábavy.

Na rozvodovej oslave uprednostňujte ľahké jedlá

Čo sa týka jedla, švédske stoly, najlepšie ak sú vybavené exotickou alebo inou tematickou kuchyňou. Tradičná slovenská kuchyňa s mastnými jedlami ľudí len unaví a zábava sa skončí ešte na začiatku.

Ak máte málo fantázie pri príprave rozvodového večierku, na internete je k dispozícií príručka v anglickom jazyku len za 16 dolárov (10 eur) alebo sa môžete poradiť s priateľmi.

Zaspomínajte na slobodné roky

Rozvodová oslava nie je jediné potešenie, ktoré rozvod umožňuje. Každý má veľa záľub a záujmov, ktoré musel odstrániť z dôvodu kompromisov so svojim partnerom. Zaspomínajte si na ne.

Vyrazte za vodou alebo vylezte na skaly,…Vaše staré návyky, ktorých ste sa museli vzdať kvôli svojho bývalého partnerovi sa teraz môžu vrátiť.

Spávajte v nedeľu dopoludnia, pustite si televízor nahlas a strávte celé odpoludnie v kúpeľni. Stručne povedané, robte to, čo ste nemohli urobiť v manželstve, ale chceli ste.

Nájdite si nové koníčky

Ak vás nič podobné nenapadá, nezostáva nič iné, ako si nájsť nové koníčky. A môžete využiť výdobytky modernej doby. Spustite svoj blog na internete, kde môžete fotografovať svoje exotické cesty po svete so špecializovanou cestovnou kanceláriou. Učte sa japončinu. Varte thajskú kuchyňu. Cvičte jogu.

Stručne povedané, urobte všetko, čo vám pomôže nevidieť rozvod ako stratu, ale ako zisk a príležitosť.

Vyhnite sa nude

rozvodová oslava alebo ako sa tešiť z rozvodu

Všetci nechcú nájsť nového známeho hneď po rozvode, ale nemá cenu sedieť doma a znovu a znovu diskutovať o starom manželstve.

Pravidelná aktivita v novo nájdenom alebo znovu nájdenom hobby vám pomôže vidieť svet za hranicami predchádzajúceho manželstva, a je tou najlepšou prevenciou psychických problémov, ktoré môžu byť s porozvodovým obdobím spojené. Toto riziko nie je dobré podceňovať.

Na druhej strane, nemusíte ho zbytočne ani nadhodnocovať a podliehať mu, pravidelná aktivita a záujmy vás môžu ľahko priviesť k iným myšlienkam.

Tip ako zorganizovať rozvodovú oslavu

Zabudnite na starosti a exotickou voľbou jedla a nápojov urobíte nezabudnuteľnú rozvodovú oslavu.

Varovanie

Vyhnite sa na rozvodovej oslave trápnym scénam so svojím bývalým.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button