NávodyZdravie a krása

Ako uviazať dámsky šál?

ako si správne uviazať dámsky šálDámsky šál nie je iba nevyhnutnou súčasťou zimnej garderóby. Rôzne variácie šatiek a šálov sa stali vyhľadávanými módnymi doplnkami. Šály a šatky je potrebné vedieť pekne a kreatívne uviazať. Pár trikov a rád prinášajú nasledujúce riadky a videonávody.

Klasika ako uviazať dámsky šál

Prehnite šál napoly. Do záhybu, ktorý vznikol, prevlečte voľné konce šálu a utiahnite. Ide o klasické viazanie šálov a šatiek.

správne uviazanie dámskeho šáluElegancia

Šál z prednej strany krku prehoďte dozadu. Zozadu chyťte oba voľné konce a pokúste sa šál vycentrovať tak, aby na každej strane bol šál rovnako dlhý.

Oba konce si prehoďte do druhej strany (teraz pôjde každý koniec šálu na opačnú stranu) a prehoďte späť dopredu. Uviažte klasický uzol.

Ten prekryte prvou vrstvou šálu (tá vznikla na samom počiatku, kedy ste šál prehadzovali dozadu). Oba konce si upravte podľa svojich predstáv.

Voľný uzol

Prehoďte šál zozadu na šiju. Opäť šál vycentrujte, aby ste vpredu držali v každej ruke rovnako dlhú časť šálu.

Na jednom konci uviažte voľnejší uzol, ten roztiahnite a prevlečte ním druhý voľný koniec . Uzol si utiahnite a potiahnite do výšky, ktorá  vám bude najviac vyhovovať.

Ďalšie štýly ako uviazať dámsky šál

ako uviazať ženský šálIndická pašmína je veľká šatka z kvalitnej bavlny, v našich podmienkach čoraz obľúbenejšia aj ako elegantný doplnok do spoločnosti.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button