Úvod / Domácnosť / Ako vybrať ten pravý vianočný darček – tipy a nápady

Ako vybrať ten pravý vianočný darček – tipy a nápady

Ako vybrať ten pravý vianočný darček - tipy a nápadyVäčšina z nás si každoročne dáva predsavzatie, že budúci rok nebude vyberať vianočný darček na poslednú chvíľu, ale venuje tomu čas ďaleko pred Vianocami, aby si mohol v predvianočnej dobe vychutnať pokoj a pohodu. Ale kto to nakoniec dokáže? Muži aj ženy často premýšľajú, ako vybrať ten pravý vianočný darček pre svojich blízkych. Skúste tieto vianočné tipy.

Výskumy


Z prieskumov vyplýva, že napríklad cez internet nakupujú darčeky viac muži, ale aj oni nechávajú výber a zakúpenie darčeka na poslednú chvíľu. Kupovanie vianočného darčeka cez internet má však svoje úskalia v tom, že sa môže pretiahnuť doručovacia doba cez Vianoce.

Pozor na číslovanie

Pri nákupe oblečenia a topánok k Vianociam dávajte pozor, z akej krajiny výrobok pochádzajú, pretože číslovanie sa nemusí zhodovať s tým naším.

Zážitkové darčeky

let balónom ako správny darček na VianocePopri užitočných predmetov do domácnosti alebo pre koníčky blízkej osoby sú dobrými tipy originálne darčeky, ako je napríklad darček v podobe zážitku. V takom prípade venujete svojim blízkym nevšedný zážitok, na ktorý bude ešte dlho spomínať.

Môže to byť napríklad poukaz na vyhliadkový let lietadlom alebo balónom. V takom prípade je však potrebné odhadnúť charakter a potrebu človeka, aby ste mu nespôsobili miesto radosti skôr stres. Pre toho, kto má strach z výšok, by takýto zážitok asi nebol tým pravým vianočným darčekom, z ktorého by mal radosť.

Wellness pobyty

Pre toho, kto má sedavé zamestnanie a málo príležitostí k pohybu, môže byť dobrým vianočným darčekom poukaz do wellness štúdia alebo podobného zariadenia.

Potešiť môžete aj poukazom pre dvoch, napríklad víkendový pobyt v kúpeľoch.

Špeciálne obchody

K originálnym vianočným darčekom patrí aj tovar z obchodov s vtipným tovarom. Môžete potešiť rôznymi drobnôstkami do bytu, stolovými hrami alebo sexy doplnkami.

Vianočný darček pre mužov

Pre mužov býva dobrým nápadom na darček prehrávač, fotoaparát alebo herné konzoly, lebo chlapi sú vo svojej podstate stále malými chlapcami.

Poukazy na služby


wellness ako vianočný darčekŽenu vždy poteší okrem materiálnych darčekov nejaký zážitok. Môže to byť poukaz do kozmetického salónu, do masážneho štúdia alebo ku kaderníkovi.

Ako vybrať ten pravý vianočný darček – tipy a nápady
5 (100%) 21 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

vetvičky na stole

Ako na vianočné stolovanie – aranžmán stola

Vianoce sú synonymom ľudskej blízkosti aj súznenia, radosťou detí a špecifickou zimnou krásou a náladou. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *