Ako si vybraťNávody

6 tipov, ako vybrať vianočný darček pre mužov

ako vybrať darček pre mužovK Vianociam neodmysliteľne patrí tiež darovanie darčekov. Vždy pred Vianocami prichádza každoročná dilema čo komu kúpiť tak, aby mal obdarovaný z darčeka radosť a videl, že vám na ňom záleží a máte ho radi. Aký darček vybrať práve pre mužov? Poďte sa pozrieť na nasledujúce tipy ako vybrať vianočný darček pre mužov.

Ako darčeky pre mužov vyberať?

Než kúpite akýkoľvek darček, je potrebné sa zamyslieť nad tým, komu je určený. Chcete obdarovať svojho partnera, manžela, otecka, svokru, syna, vnúčika alebo len kamaráta?

Popremýšľajte nad tým, aké má dotyčný záľuby, o čom sníva, či sa nezmienil o tom čo by si prial alebo čo by potreboval, má radšej praktické veci alebo ho poteší nejaký netradičný darček. Samozrejme je nutné prihliadnuť tiež na vek muža.

Z čoho vyberať darček na vianoce pre muža?

Ak máte jasnú predstavu o tom, aký darček kúpite, dobre pre vás. Ak ale stále tápate, pozrite sa na nasledujúce tipy na vianočné darčeky pre mužov.

Zážitky

bungee jumping ako darčekV posledných rokoch sú veľmi obľúbené rôzne zážitkové darčeky.

Môžete vyberať z adrenalínových zážitkov ako je zoskok padákom, jazda vznášadlom, bungee jumping, plavba na divokej rieke alebo aj jazda vo ferrari.

Ďalšou možnosťou sú rôzne kurzy – napríklad kuchársky kurz alebo kurz fotenia. Obľúbené sú aj wellnes pobyty, masáže či pivné kúpele. Darček v podobe zážitku vyberajte opatrne, pretože takýto zoskok padákom rozhodne neurobí radosť niekomu, kto sa bojí výšok.

Technika a elektronické darčeky

Pre mužov sa hodí elektronika všetkého druhu.

Môžete vyberať veci k počítaču (dizajnová myš, programovateľná klávesnica, webkamera, USB), veci súvisiace s počúvaním hudby (slúchadlá, reproduktory) alebo príslušenstvo k mobilnému telefónu (hands-free, kryt na telefón).

Môže to byť napríklad navigácia do auta alebo turistická GPS, tabliet či čítačka kníh.

Oblečenie a doplnky

doplnky pre mužovK typickým vianočným darčekom patrí oblečenie a doplnky. Taká pekná košeľa, luxusné kravata, šál alebo kožené rukavice určite potešia nejedného muža.

A čo takto nejaká praktická peňaženka, nový kožený opasok či manžetové gombíky?

Športové vybavenie

Ak je obdarovávaný muž športovým nadšencom, nič nepokazíte funkčným oblečením, športovým náčiním, ale aj sporttestrom alebo permanentkou do posilňovne, na squash alebo do bazéna.

Naozaj veľkých športovcov nadchne aj registrácia na polmaratón alebo iný závod.

Kozmetika ako darček na vianoce pre muža

Keď už naozaj neviete čo dotyčnému kúpiť, stavte na kozmetický balíček alebo parfum. Veď takú sadu na holenie využije skoro každý muž.

Ďalšie tipy ako vybrať vianočný darček pre mužov

naradieS prihliadnutím na mužové koníčky môžete zaobstarať napríklad nové náradie do dielne, dobrú knihu, hudobné CD, predplatnie časopisu, lístok na koncert alebo do divadla, aj fľašu dobrého alkoholu.

Možností ako obdarovať muža je veľa, stačí len správne vybrať a vždy sa môžete inšpirovať priamo na internete. Tak šťastnú ruku pri výbere a nech darček poteší.

Podobné články

3 Comments

  1. za elektroniku som aj ja 🙂 moj partner je zatazeny na znacku orava takze tento rok to bude smart TV 🙂

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button