Ako si vybrať hračky do vody?

návod ako si správne vybrať hračky do vodyAj keď je starostlivosť o kvalitu vody dôležitá, občas pre ňu majitelia bazénov zabúdajú na to najdôležitejšie – zábavu, o ktorú sa vám postarajú hračky do vody. Či sa jedná o relax na nafukovačke alebo sa strieľanie striekacou pištoľou, vodné radovánky ľahko strhnú aj tých najväčších suchárov. Možností, ako sa zabaviť, je nespočetné množstvo, čo aj umožňuje široká paleta hračiek do vody.


Podľa čoho si vybrať hračky do vody

Nafukovacie hračky

Prvé, čo si človek predstaví ako hračky do vody, sú nafukovacie hračky všemožných foriem. Sú to napríklad nafukovačky do vody alebo kolesá.

nafukovacie hrackyVedeli ste ale, že je napríklad na predaj plávajúci bar, a to vrátane zásobníka na ľad a držiakov na nápoje?

Lopty

Ďalšie hračky do vody každého milovníka vodnej zábavy sú lopty všetkých tvarov a veľkostí. A že výber je skutočne široký – máme tu veľké plážové lopty, vodné bomby, penové loptičky alebo lopty, ktoré vám prehrajú hudbu.


Podvodná zábava

Nie všetky zábavy sa nutne musia odohrávať nad hladinou, pre všetkých začínajúcich potápačov sú tu hračky do vody v pravom slova zmysle – neoprénové tyčky naučia všetky deti základom potápania a to navyše prostredníctvom dobrodružnej hry.

vodne hrackyLovenie perál alebo výprava k potopenému korábu? Fantázii sa medze nekladú!

Šport

Aj pre športu chtivých nadšencov sa nájde zaujímavé príslušenstvo. Chcete si zahrať vodné pólo? Nie je problém bazén pomocou nafukovacích bránok alebo volejbalovej siete premeniť v ihrisko.

Pre vyznávačov skokov do vody je k dispozícii aj skokanská doska.

Plávacie vaky


Odpočinúť na vodnej hladine si môžete aj bez nafukovačiek. Plávacie vaky sa príjemne vznášajú vďaka syntetickým guličkám, ktoré zaručia pohodlie aj na súši. Vo výsledku tak môžete relaxovať obojživelne!


Mohlo by vás zaujímať

Návod ako si vybrať zdravotnícke oblečenie

Čistota, funkčnosť, komfort. Ako si vybrať zdravotnícke oblečenie?

Viete, prečo je dôležitý  tvar výstrihu na zdravotníckom oblečení? Počuli ste už o uniforme navrhnutej podľa …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.