Vzťahy

Ako rozmaznávať svojho partnera?

Ako rozmaznávať svojho partneraTitulok tohto článku je jasný. Obsahuje tipy, ako urobiť svojmu partnerovi / svojej partnerke radosť. Možno, že rad z týchto tipov budete poznať, možno že budete poznať všetky, otázkou ale zostáva: kto ich naozaj dodržiava? Na tom to väčšinou stroskotá. Tak už to neodkladajte a zrealizujte ich pre svojho partnera ešte dnes. Uvidíte, koľko šťastia a radosti spôsobíte. Váš/vaša najdrahšia si to zaslúži.

Návody ako rozmaznávať svojho partnera

Láska prechádza žalúdkom

Možností, ako urobiť radosť druhému skrze jedlo, je mnoho:
a) môžete uvariť alebo pripraviť pre svojho partnera niečo dobré, čo viete, že váš milý / vaše milá zbožňuje (na výber máte od teplej večere, cez raňajky do postele až po puding ako dezert);
varenie spoločne so svojím partneromb) už len faktom, že raňajky, obed alebo večeru pripravíte, môžete urobiť druhému radosť, pretože to zvyčajne robí on;
c) môžete variť spoločne a vymýšľať rôzne špeciality spolu;
d) môžete navrhnúť, že sa budete navzájom kŕmiť (uvidíte, že je to veľká zábava);
e) môžete v obchode kúpiť niečo malé, čo viete, že má rád/a.
Určite sami prídete aj na ďalšie možnosti.

Zažite spolu niečo

Prežiť nejaký nezvyčajný zážitok môže byť pre niektorých ľudí tým najkrajším darčekom, pretože majú zrazu pocit, že oproti všedným dňom plným stereotypov naozaj žijú. Aké zážitky mám na mysli?

Nemusí ísť práve o bungee jumping alebo zoskok padákom z lietadla. Stačí napríklad aj púšťanie šarkána, výšľap na hory alebo výlet na bicykli. Krásne môže byť aj splavovanie rieky, jazda na koňoch alebo chytanie rýb.

Prekvapte svojho partnera/partnerku

rozmaznávajte svoju partnerku kvetmiSvojho milého / svoju milú môžete prekvapiť aj novým spodným prádlom, alebo darčekom, ktorý si moc želal a už dlho o ňom hovoril.

Predsa nepotrebujete sviatok alebo narodeniny k tomu, aby ste urobili druhému radosť.

Ďakujte za maličkosti

Nechajte partnerovi/partnerke zamilovaný odkaz na stole, keď odchádzate do práce. Napríklad „Už sa teším, ako budeme večer zase spolu.“ Alebo „Maj pekný deň a večer ťa tu budem čakať.“ Alebo kúpte partnerke kytičku, s ktorou jej poďakujete za to, čo pre vás robí.

Existuje veľa možností, aké maličkosti pre svojho partnera vybrať: kúpiť fľašu vína s prísľubom romantického večera, ísť s druhým na prechádzku, aj keď vás to nebaví, zotrieť podlahu, pretože viete, že to vždy robí ten druhý a pod.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button