Nezaradené

Čo vám bráni v tom, že si neviete nájsť partnera?

prečo si neviete nájsť nového partneraAj keď sa niekedy snažíme, niečo nám bráni v tom, že si nedokážeme nájsť stabilného partnera a čoraz častejšie prepadáme depresiám. Neustále pripisujeme vinu nášmu vzhľadu, pričom práve to nemusí byť hlavnou príčinou nášho neúspechu. Čo vám teda bráni v tom, že si neviete nájsť partnera?

Myslíte na svoj prechádzajúci vzťah

Možno máte za sebou neúspešný vzťah, z ktorého ste sa spamätávali veľmi dlho, ale dúfali ste, že už je to dávno za vami a ste pripravení opäť na nový vzťah.

Podvedome však stále myslíte na to, čo všetko ste mohli urobiť inak a že práve vy ste príčinou toho, že váš vzťah dopadol tak, ako dopadol. Či už sa rozhodnete nájsť si partnera na internetovej zoznamke, alebo vám vaši kamaráti dohodnú stretnutie, rozhodne nemyslite na nevydarený vzťah a dívajte sa dopredu.

Neveríte si

Neveríte si, že práve vy si dokážete nájsť dobrého partnera, ktorý vás bude podporovať v akejkoľvek situácii. Bojíte sa toho, že vášmu novému partnerovi bude vadiť vaša postava a budete sa trápiť pre to, že ste ešte doposiaľ nepodstúpili bežný zákrok liposukcie. Sebaláska je v tomto prípade dôležitá. Musíte si veriť a nesmiete sa trápiť hlúposťami!

Bojíte sa, že opäť spravíte tie isté chyby

Ak sa už s niekým zoznámite, trebárs aj na vyhľadávanej kresťanskej zoznamke, bojíte sa, že spravíte opäť tie isté chyby, čo v predchádzajúcom vzťahu.

Prestaňte takto rozmýšľať a sústreďujte sa na novú známosť. Pred vami je úplne iná osoba a má iné povahové črty, ako váš bývalý priateľ/ bývalá priateľka.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button