Ako zaujať muža

ako zaujať mužaKaždý deň prechádzate v práci okolo svojho vysnívaného muža, ale on akoby vás nevidel? Niekoľko mesiacov ho tajne milujete, každú noc sa vám o ňom sníva a on sa stále k ničomu nemá? Je to už na plač a dochádza vám trpezlivosť? Bojíte sa, že kým si vás všimne, budete na dôchodku? Čo tak vystrčiť pazúriky a muža snov konečne zaujať?

Stojí naozaj za to?

Je ťažké s ružovými okuliarmi na nose hodnotiť, či je to ten pravý, ale aj napriek tomu sa nad tým skúste zamyslieť. Chcete sa len pobaviť, zájsť si s ním do kina, pár mesiacov si užívať alebo túžite po pevnom zväzku, svadbe, hypotéke a deťoch?

To, čo s objektom svojho záujmu zamýšľate, totiž ovplyvňuje aj to, akým štýlom sa ho pokúsite zaujať! Ťažko si bude myslieť, že hľadáte lásku na celý život, keď sa pred ním predvediete v sexi šatách odhaľujúcich viac, než by sa patrilo a budete sa ho dotýkať, kde to len pôjde. Vážny vzťah z toho nebude, ale možno sa s vami rád pobaví.

Úsmev prelomí ľady!

milý ženský úsmevZačnite zľahka a to napríklad tým, že sa na neho zakaždým milo usmejete. Snažte sa, o čo najúprimnejší pohľad a úsmev, žiaden kŕč ani úsmev alà Amerika.

Muži milujú ženy, ktoré sa rady smejú a sú veselé, tak ho svojím dokonalým úsmevom odzbrojte!

Postava (bohužiaľ) vedie!

Povedzme si otvorene, to, akú má žena figúru, si muži všimnú zo všetkého najskôr. A tu sú len dve možnosti, buď sa páči alebo nie! Nie každý muž ale túži po vychudnutej žene, ktorá sa bojí zjesť celé jablko, aby nepribrala. Mnohí muži dávajú prednosť žene s nejakým tým kilom navyše, ktoré ale dokáže s noblesou a zdravým sebavedomím nosiť!

Ak teda patríte k ženám, ktorým príroda a dobré jedlo nadelili nie celkom súmernú postavu, nezúfajte! Aj tak dokážete muža zaujať, len musíte niekedy konať rýchlo! Získajte si muža pôvabnou tvárou, zábavným a príjemným správaním a vystupovaním, atraktívnymi gestami!


Starajte sa o seba!

Zájdite si na kozmetiku, ku kaderníčke, urobte si nákupný víkend a vyberte si vhodné oblečenie aj topánky na vyššom podpätku! Muži majú radi, keď sa o seba žena stará.

Základom je ale to, aby ste sa cítili dobre vy! Jedine potom bude všetko dokonale fungovať a vy zo seba budete vyžarovať spokojnosť a pohodu, ktoré si „ON“ zaručene všimne!

Nechajte sa zachrániť!

Ukážte mu svoju ženskosť, to že stále ešte existujú ženy, ktoré nevedia opraviť kopírku ani auto. Požiadajte ho o pomoc – ak je to gentleman, ktorý za to stojí, rozhodne neodmietne…

Máte jedinečnú možnosť otočiť rozhovor tam, kam sa vám zapáči! Pamätajte, mužom sa páčia ženy, ktoré pustia druhého k slovu a nekomandujú hneď pri prvej káve!

Dotknite sa svojho idola!

ako zbaliť mužaAj ten najmenší dotyk či letmé pohladenie môžu dopomôcť k tomu, že muž konečne pochopí, že vám nie je ľahostajný. Dotknite sa ho ale tak, aby to nepôsobilo drzo, lacno a nevhodne. Veľmi nevinne pôsobia dotyky na rukách. Stačí jemne položiť ruku na predlaktie a ak sa okamžite neodtiahne, máte takmer vyhrané!

Nechajte sa dobývať!

Aj v tom najhanblivejšom mužovi je kus dobyvateľa, ktorý si svoju „korisť“ chce uloviť sám. Väčšinou si síce ženy vyberajú muža, pokiaľ ho ale presvedčíte o opaku, budete atraktívnejšia než tá, ktorá sa bude okato ponúkať na „ulovenie“.

A najcennejšie rada na záver?

Zostaňte vždy sama sebou! Nechce vás? Trápite sa, že je to určite kvôli vášmu zadku, predkusu, pehám na nose? Majte sa rada taká, aká ste a nemeňte sa kvôli každému, kto vás chce mať inú! Určite sa nájde taký, ktorý vás bude milovať, aj s vašimi nedostatkami!


Mohlo by vás zaujímať

Ako vybrať vhodný darček pre muža

Ako predpokladať, ktorý darček je vhodný pre muža?

Každý sme iní, len muži sú rovnakí! Samozrejme, že za tým treba hľadať vtip a odľahčiť …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.