AkoaPreco.com > Vzťahy > Ako zaujať muža

Ako zaujať muža

ako zaujať mužaKaždý deň prechádzate v práci okolo svojho vysnívaného muža, ale on akoby vás nevidel? Niekoľko mesiacov ho tajne milujete, každú noc sa vám o ňom sníva a on sa stále k ničomu nemá? Je to už na plač a dochádza vám trpezlivosť? Bojíte sa, že kým si vás všimne, budete na dôchodku? Čo tak vystrčiť pazúriky a muža snov konečne zaujať?

Stojí naozaj za to?

Je ťažké s ružovými okuliarmi na nose hodnotiť, či je to ten pravý, ale aj napriek tomu sa nad tým skúste zamyslieť. Chcete sa len pobaviť, zájsť si s ním do kina, pár mesiacov si užívať alebo túžite po pevnom zväzku, svadbe, hypotéke a deťoch?

To, čo s objektom svojho záujmu zamýšľate, totiž ovplyvňuje aj to, akým štýlom sa ho pokúsite zaujať! Ťažko si bude myslieť, že hľadáte lásku na celý život, keď sa pred ním predvediete v sexi šatách odhaľujúcich viac, než by sa patrilo a budete sa ho dotýkať, kde to len pôjde. Vážny vzťah z toho nebude, ale možno sa s vami rád pobaví.

Úsmev prelomí ľady!

milý ženský úsmevZačnite zľahka a to napríklad tým, že sa na neho zakaždým milo usmejete. Snažte sa, o čo najúprimnejší pohľad a úsmev, žiaden kŕč ani úsmev alà Amerika.

Muži milujú ženy, ktoré sa rady smejú a sú veselé, tak ho svojím dokonalým úsmevom odzbrojte!

Postava (bohužiaľ) vedie!

Povedzme si otvorene, to, akú má žena figúru, si muži všimnú zo všetkého najskôr. A tu sú len dve možnosti, buď sa páči alebo nie! Nie každý muž ale túži po vychudnutej žene, ktorá sa bojí zjesť celé jablko, aby nepribrala. Mnohí muži dávajú prednosť žene s nejakým tým kilom navyše, ktoré ale dokáže s noblesou a zdravým sebavedomím nosiť!

Ak teda patríte k ženám, ktorým príroda a dobré jedlo nadelili nie celkom súmernú postavu, nezúfajte! Aj tak dokážete muža zaujať, len musíte niekedy konať rýchlo! Získajte si muža pôvabnou tvárou, zábavným a príjemným správaním a vystupovaním, atraktívnymi gestami!


Starajte sa o seba!

Zájdite si na kozmetiku, ku kaderníčke, urobte si nákupný víkend a vyberte si vhodné oblečenie aj topánky na vyššom podpätku! Muži majú radi, keď sa o seba žena stará.

Základom je ale to, aby ste sa cítili dobre vy! Jedine potom bude všetko dokonale fungovať a vy zo seba budete vyžarovať spokojnosť a pohodu, ktoré si „ON” zaručene všimne!

Nechajte sa zachrániť!

Ukážte mu svoju ženskosť, to že stále ešte existujú ženy, ktoré nevedia opraviť kopírku ani auto. Požiadajte ho o pomoc – ak je to gentleman, ktorý za to stojí, rozhodne neodmietne…

Máte jedinečnú možnosť otočiť rozhovor tam, kam sa vám zapáči! Pamätajte, mužom sa páčia ženy, ktoré pustia druhého k slovu a nekomandujú hneď pri prvej káve!

Dotknite sa svojho idola!

ako zbaliť mužaAj ten najmenší dotyk či letmé pohladenie môžu dopomôcť k tomu, že muž konečne pochopí, že vám nie je ľahostajný. Dotknite sa ho ale tak, aby to nepôsobilo drzo, lacno a nevhodne. Veľmi nevinne pôsobia dotyky na rukách. Stačí jemne položiť ruku na predlaktie a ak sa okamžite neodtiahne, máte takmer vyhrané!

Nechajte sa dobývať!


Aj v tom najhanblivejšom mužovi je kus dobyvateľa, ktorý si svoju „korisť” chce uloviť sám. Väčšinou si síce ženy vyberajú muža, pokiaľ ho ale presvedčíte o opaku, budete atraktívnejšia než tá, ktorá sa bude okato ponúkať na „ulovenie”.

A najcennejšie rada na záver?

Zostaňte vždy sama sebou! Nechce vás? Trápite sa, že je to určite kvôli vášmu zadku, predkusu, pehám na nose? Majte sa rada taká, aká ste a nemeňte sa kvôli každému, kto vás chce mať inú! Určite sa nájde taký, ktorý vás bude milovať, aj s vašimi nedostatkami!

Pozrite si a využite aktuálne akcie a zľavy v lekárni Dr.Max. Akcie až do výšky -20% alebo 2+1 zadarmo! Momentálne prebieha aj súťaž o auto Škoda Scalia.

Mohlo by vás zaujímať

Ako lepšie pochopiť a spoznať druhého

Ako lepšie pochopiť a spoznať druhého?

“Prečo je tak protivná, keď som jej nič neurobil?”, “Prečo so mnou nerozpráva, keď už …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.