Zdravie a krása

Ako si vytvoriť krásne nechty?

pilnikovanie a zastihávanie nechtovV tomto článku vám poradíme ako si vytvoriť krásne nechty. Krásne ruky a nechty by mali byť vizitkou každej ženy. So správnou úpravou a krásou ženy súvisia upravené nechty, aj keď mnoho žien im taký význam neprikladá. To je však veľká chyba, pretože veľké množstvo ľudí vás podľa nich môže posudzovať a môžu tiež ovplyvniť, aký prvý dojem na druhých ľudí zanecháte.

Čo vám treba na krásne nechty?

  • pilník
  • nožnice či klieštiky na nechty
  • lak na nechty
  • tyčinka na zatlačenie nechtovej kožtičky

Najjednoduchšie riešenie ako sa starať o nechty

Najjednoduchším riešením je pravidelne navštevovať salón krásy a nechať manikúru na odborníkoch. Máte to bez práce, ale budete každý mesiac o pár eur ľahší. Záleží na každom, či je ochotný do krásy investovať.

Domáce lakovanie nechtov

Existujú samozrejme aj iné riešenia. Najbežnejším z nich je lakovanie nechtov. Na trhu je k dostaniu veľa lakov na nechty, takže vaše ruky môžu žiariť farbičkami, stačí si len vybrať.

ako si vytvoriť krásne nechtyLakovanie je veľmi jednoduché, len nanesiete lak a necháte ho dostatočne dlho zaschnúť, aby vám na nechtoch nevznikli mapy.

Pred lakovaním je však dôležité nechtíky patrične upraviť. Príliš dlhé nechty môžete skrátiť nožnicami či klieštikmi, oveľa lepšie je ale použiť pilník.

Pomocou neho ich vytvarujeme do požadovaného tvaru. Nezabúdajte ani na ošetrenie nechtovej kožtičky.

Akonáhle sa lak začne odlupovať, tak nechty hneď odlakujte, pretože napoly olúpané, nalakované nechty nie sú vôbec lichotivé.

Krásne nechty a gélové nechty

Ak vás už lakovanie nechtov omrzelo, tak si môžete nechať urobiť gélové nechty. To sa ale vraciame k prvej možnosti, pretože musíte navštevovať manikérku, ktorá vám ich vytvorí. Tie šikovnejšie ženy si môžu zaobstarať potrebné náčinie a gélové nechty si vytvárať v pohodlí domova.

Pozrite si aj ďalšie články ako na správnu starostlivosť o krásne nechty:

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button