Prečo

Prečo sa oplatí vyskúšať štartovaciu sadu na gélové nechty?

vyskúšať štartovaciu sadu na gélové nechtyDržíte sa pri modelovaní nechtov tradičných postupov, kedy využívate výhradne klasické laky? Prečo neskúsiť niečo trochu iné, inovatívne? Veľmi atraktívne vyzerajú napríklad gélové nechty. Vo chvíli, keď s nimi nemáte žiadne skúsenosti, je dobré si zaobstarať štartovacie sadu. Prečo sa oplatí vyskúšať štartovaciu sadu na gélové nechty?

Štartovacia sada na gélové nechty je ideálna pre tie z vás, ktoré s gél-lakmi doteraz nemajú žiadne skúsenosti, teda nemajú ani potrebné vybavenie.

Obsahuje totiž prakticky všetko potrebné, čo je k modelovaniu gélových nechtov potrebné. Stačí si k nej dokúpiť len špeciálnu UV lampu.

Všetko potrebné na gélové nechty máte v jednom balíčku

Štartovacia súprava vám uľahčí nákup potrebných pomôcok. Je v nej zvyčajne niekoľko druhov gélov, takže si môžete vyskúšať rôzne farebné varianty. Zistíte tak, ktorá vám vyhovuje najviac.

Ďalej štartovacia sada obsahuje aj pilníčky na nechty, leštičku, lepidlo a vatové tampóny. Nechýba v nej samozrejme ani štetec, ktorým gél na nechty budete nanášať.

Nemusíte zháňať jednotlivé pomôcky zvlášť

UV lampa na gélové nechty v štartovacej sadeVďaka štartovacej sade máte v jedinom balíčku všetko, čo k modelovaniu nechtov potrebujete.

Stačí už iba dokúpiť UV lampu, ktorú však bez problémov dostanete v každom obchode či e-shope, ktorý sa na predaj gél-lakov špecializuje.

Väčšina z takých je internetových obchodoch, okrem kompletných štartovacích súprav ponúka takmer nepreberné množstvo lakov v mnohých farebných variantoch, od decentných až po výstredné, ktoré ocenia najmä mladé dievčatá a ženy.

Postup modelovania nechtov je jednoduchší a rýchlejší

Po zakúpení štartovacieho balíčka už je celkom ľahké si gélové nechty vytvoriť. Nemusíte chodiť nikam do salónu krásy. Postup je v skratke taký, že najprv dôkladne očistíte nechty, aby na nich nezostali stopy od starého laku.

Potom nanesiete prvú vrstvu gélu a necháte ho stuhnúť pod UV lampou. To isté zopakujete ešte raz, aby vrstva gélu bola dostatočne silná a pevná.

ako vykonať modeláž gélových nechtovGélové nechty sú moderným spôsobom modelácie. Ich veľkou prednosťou je to, že dlho vydržia, nezošúpu sa tak rýchlo ako bežný lak na nechty.

Vyzerajú pritom prirodzene a neničia nechty. Sú vhodné ako na každodenné nosenie, tak aj na výnimočné príležitosti, keď sa napríklad chystáte na nejaký večierok, na ples alebo na svadbu.

Prečítajte si aj článok: Ako vykonať modeláž gélových nechtov?

Nákup vás vyjde lacnejšie

Zakúpenie štartovacej sady na gélové nechty má ešte jednu výhodu. Tým, že si všetko potrebné zakúpite vcelku, ušetríte peniaze. Nákup jednotlivých položiek vás totiž môže prísť oveľa drahšie, čo napokon platí aj pri nákupe iného druhu tovaru.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button