Zdravie a krása

Ako vykonať modeláž gélových nechtov?

ako vykonať modeláž gélových nechtovKrásne nalakované a vymodelované nechty sú dnes samozrejmosťou, na ktorú nesmie zabudnúť žiadna žena. Objaviť sa v spoločnosti s neupravenými nechtami je dosť výrazným faux pas. V dnešnom článku sa dozviete, ako na modeláciu gélových nechtov. Jedná sa o veľmi populárnu metódu. Gélové nechty si ľahko vytvoríte samy doma, nemusíte chodiť do špeciálneho salónu krásy. Stačí mať potrebné náčinie a pomôcky. Ako vykonať modeláž gélových nechtov?

Pomôcky na vytvorenie gélových nechtov

príslušenstvo ku gélovým nechtomZákladom je samozrejme samotný gél lak na nechty. V súčasnej dobe je na trhu celý rad produktov.

Mnoho žien má veľmi dobré skúsenosti s produktovým radom Amazing Gél lak, ktorá ponúka gély v širokej škále farieb a odtieňov. Ide o kvalitné gély s vysokou odolnosťou, vyznačujú sa aj perfektným leskom.

Okrem gélu ďalej potrebujete UV lampu. Bez nej sa modelovanie nechtov týmto spôsobom nedá kvalitne urobiť.

UV lampa slúži na vytvrdenie gélu.

Okrem toho si pripravte tiež dezinfekciu, štetec na nanášanie gélu, pilník a ďalšie potreby, ktoré bežne využívate pri úprave nechtov.

Postup modeláže gélových nechtov

Samotná modeláž nie je nijako obtiažna. Umyté a očistené nechty vypilnikujte do požadovaného tvaru. Na štetec potom naneste patričné množstvo gélu a aplikujte ho na nechty od stredu ku krajom. Na štetec príliš netlačte. Vrstva gélu musí byť rovnomerná, skôr tenšia.

naozaj pekné gélové nechtyNásledne vložte nechty pod UV lampu a nechajte ich tam po stanovenú dobu, ktorú odporúča výrobca lampy. Spravidla je doba pôsobenia UV žiarenia okolo 2 – 3 minút.

Vrstiev sa obvykle nanáša viac. Po každej aplikácii novej vrstvy nechajte gél na nechty opäť vytvrdnúť pod UV lampou.

Jeden tip na záver ako na gélové nechty

Pre tých z vás, ktoré vyznávajú skôr výraznejšie farby, odporúčame vyskúšať novinku. Je ňou UV gél na nechty STAR GAZER v sýto červenej upírskej farbe. Tento aj ďalšie varianty gélov kúpite už od 3 €/kus (14 ml balenie), a to v internetovom obchode metalshop. S e-shopom má dobré skúsenosti už mnoho zákazníčok, o čom svedčí cez vyše 1 800 pozitívnych recenzií na Heuréke.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button