AkoaPreco.com > Ako si vybrať > Ako vybrať hydromasážnu vaňu?

Ako vybrať hydromasážnu vaňu?

Ako vybrať hydromasážnu vaňuSnáď každý si praje po dlhej a náročnej práci zažiť príjemné uvoľnenie. Jednou z najobľúbenejších možností sú hydromasážna vane. Ponúkajú dokonalý zážitok príjemného uvoľnenia a relax. Sú úplne neporovnateľné s bežnými vaňami. Investície do takej vane mnohokrát zmení aj celý život, pretože každodenné napätie môžeme uvoľniť práve vďaka tejto vani. Samozrejme, veľa ľudí nemá s takou vaňou skúsenosti a tak je vhodné zistiť, ako vybrať hydromasážnu vaňu.


Podľa čoho si vybrať hydromasážnu vaňu

Perličková vaňa

Jedná sa o populárnu variantu určenú pre relax. Masáž prebieha tak, že je tryskami vháňaný vzduch, ktorý je nasýtený vzduchom a tak má podobu drobných perličiek, odtiaľ názov. Jedná sa o vaňu určenú predovšetkým pre relax.

hydromasážna vaňaPri jej výbere dbajte na to, aby disponovala vypúšťaním ohriateho vzduchu. Nikdy si nevyberajte lacné a neznačkové vane, inak je kvalita masáže značne ochudobnená.

Hydromasážna vaňa

Základný variant je tvorená tryskami, ktoré nás masírujú prúdom vody. Túto hydromasážnu vaňu si vyberte, ak túžite po príjemnej a intenzívnej masáži, ktorá je vhodná nielen po celodennom sedení, ale aj po športe, pretože veľmi dobre prekrví svaly a lymfatický systém.

Pri výbere dbajte na to, aby vaňa disponovala dostatočným množstvom trysiek a aby bol ich výkon nastaviteľný. Rovnako by mal byť nastaviteľný aj smer prúdu trysky.


Kombinovaná hydromasážna vaňa

Najlepší možný variant, ktorý je síce drahší, ale ponúkne voľbu medzi perličkovou masážou, hydromasážou a tiež medzi kombináciou prúdu vody a vzduchu.

Ak si chcete vo vani skutočne užívať, tak zainvestujte do tejto možnosti. Držte sa stále rovnakých kritérií, teda aby bol vo vani dostatočný počet trysiek a aby bolo všetko nastaviteľné tak, ako potrebujete.

Veľkosť

hydromasážna vaňa pre dvochU vane si veľmi dobre rozmyslite jej veľkosť. Ak plánujete romantické kúpanie s priateľkou či manželkou, tak vždy pamätajte aj na väčší rozmer vane, budete tak mať oveľa viac pohodlia.

Pri veľkosti tiež dbajte na rozmery kúpeľne, aby ste nekúpili väčšiu vaňu než máte kúpeľňu.

Ovládanie

Vyhľadávajte hydromasážnu vaňu ovládateľnú prostredníctvom kvalitného ovládača, aby ste mohli z pohodlia samotnej vane regulovať svoje masáže.

Tvar


Sami si rozmyslite, aký tvar vane bude pre váš relax najpohodlnejší.


Mohlo by vás zaujímať

ako vybrať krbové kachle

Ako vybrať krbové kachle?

Krbové kachle sú krásnym a efektívnym doplnkom interiéru. Kachle sú zdrojom príjemného tepla a vytvárajú útulnú …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.