Cestovanie

Ako si zahrať v Las Vegas?

Vitajte v Las VegasLas Vegas má celkom príznačný názov, lebo znamená v španielčine lúky. Las Vegas bolo vybudované prakticky uprostred púšte a dnes je najväčším mestom štátu Nevada v USA. Je súčasťou tzv. Metropolitnej oblasti, pod ktorú spadá ešte niekoľko ďalších miest. Srdcom mesta je Las Vegas Boulder, resp. jeho časť nazývaná The Strip, dlhá cez 7 km. Práve tu nájdete väčšinu hotelových komplexov, ktoré ukrývajú obrie kasína. Zaujímavosťou je, že v Las Vegas stojí 18 z 25 najväčších hotelov na svete.

Prvý krok na ceste do Las Vegas je letenka

Skúsiť šťastie a zahrať si môže každý, kto si zakúpi letenku a vypraví sa do tohto mesta zábavy, prepychu, hriechu a peňazí. Kúpte si letenku cez internet.

So Skyscanner môžete letieť priamou linkou na letisko Las Vegas Maccarran.

Na ako dlho ísť do Las Vegas?

Ako si zahrať v Las VegasV Las Vegas môžete stráviť viac dní, alebo môžete stráviť napríklad 24 hodín v kasínach a s rozmnoženými financiami sa opäť vrátiť domov.

Ubytovanie v Las Vegas

Ak budete hľadať menej nákladné ubytovanie, tak možno odporučiť kasíno-hotely El Cortez, Fremont či Tropicana.

Lacnejšie bývanie je aj v lokalite Las Vegas North. Okrem hotelov sa tu ponúkajú aj penzióny, hostely, motely alebo napríklad aj karavany. Pekné ubytovanie a za dobrú cenu môžete nájsť aj na stránke booking.com

Čo si zahráte?

kasína v Las VegasHru si vyberie úplne každý. Najčastejšie sa hrá poker a jeho najtypickejšie americké varianty ako let it ride či pay gow.

Zahrať si môžete aj baccarat, craps, keno alebo vsádzať na športové stretnutie.

Okrem toho sú samozrejme k dispozícii ďalšie možnosti, ako sú rulety, hracie automaty všetkého druhu, big six a celý rad ďalších príležitostí, ako za pár dolárov rozprávkovo zbohatnúť.

Škola hrania v Las Vegas

Pre úplných začiatočníkov, alebo pre hráčov, ktorí sa túžia zdokonaliť, sú tu otvorené školy hrania. Usporadúvajú sa „hodiny hrania“ alebo tiež len polhodinové lekcie.

Dobrou radou je zájsť najskôr na lekciu gamblingu. V niektorých podnikoch nájdete výučbové turnaje a hodiny hrania pokru a aj iných hier.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button