Cestovanie

Už viac žiadne poplatky navyše pri cestovaní na Slovensku? Rezervujte si ubytovanie priamo u majiteľa na portáli Hauzi.sk

Máte toto leto v pláne trochu viac prebádať Slovensko? Prípadne chcete pobudnúť na viacerých miestach na predĺžený víkend? Radi by ste však dovolenkovali ekonomicky a vyhli sa zbytočným poplatkom, no pritom mali k dispozícii bohatý výber chát, chalúp, penziónov, či hotelov? Poradíme vám, kde hľadať ubytovanie.

Ako ušetriť pri cestovaní po Slovensku
Zdroj: Autor: stux, pixabay.com

Predíďte zbytočným poplatkom pri výbere ubytovania

Odrádzajú vás zavádzajúce ceny na ubytovacích portáloch? Pri googlení alebo v newslettri vám udrie do očí cena, ktorá u vás zvíťazí, tak tomu teda dáte šancu. No pri ďalších krokoch vám začnú naskakovať poplatky za sprostredkovanie, suma sa mení v závislosti od sezóny, počtu nocí či osôb, rekreačné poplatky… a zrazu bude po výhodnej cene.

Rezervovať si chatu, hotel či penzión priamo na stránke ubytovania vám zase príde predražené? Stačí si vybrať jeden konkrétny portál, na ktorého postupy sa môžete vždy spoľahnúť, a všetky tieto problémy sú fuč.

Vyberte si portál Hauzi

Portál Hauzi existuje už od roku 2005. Nájdete na ňom všetky typy ubytovania. Od romantických chát, chalúp, cez rodinné apartmány a penzióny, luxusné hotely so špičkovými službami až po ubytovanie v súkromí a kempy či ubytovne pre dobrodruhov. Hauzi má pokryté všetky regióny Slovenska a pomaly sa rozširuje i po Česku.

10 najväčších výhod portálu Hauzi.sk

  • najviac ubytovaní na jednom mieste (vyše 4000),
  • ubytovateľom obsadzujú aj mimosezónne pobyty (ušetria tak peniaze za sprostredkovanie),
  • najlepšie ceny, keďže ide o tie priamo od majiteľov, bez akejkoľvek provízie,
  • rýchle jednanie priamo s majiteľom objektu, nie sprostredkovateľom,
  • informácie o cene a dostupnosti z prvej ruky,
  • prehľadný web a rozsiahly popis zaregistrovaných ubytovaní,
  • inšpirácie a tipy na výlety na Slovensku v blogu,
  • šikovná aplikácia pre rezervácie priamo z mobilu,
  • aktuálne informácie o ubytovateľoch a ich ubytovacích jednotkách aj na sociálnych sieťach,
  • reálne hodnotenia od ubytovaných hostí, žiadne sa nezmazávajú.

Komunikujte priamo s majiteľom

Vykomunikujete si potrebné veci priamo s majiteľom a máte istotu, že nebudete platiť nič navyše, s čím by ste nepočítali. Určite si zistite, ako je to v danej oblasti s parkovaním, najbližším obchodom, reštauráciou, aby ste aj v týchto prípadoch neboli finančne stratoví.

Takisto si overte, či sú sľubované atrakcie chaty, hotela, penziónu v cene ubytovania, alebo si za ne budete musieť priplatiť extra. No a v neposlednom rade nikdy nie je na škodu uistiť sa, že informácie o cenách, vybavení, možnostiach sú stopercentne aktuálne a nič sa nezmenilo.

Či už sa toto leto chcete vybrať do Tatier, Pienin, alebo objavovať krásy západného Slovenska, juh našej krajiny a jeho letné atrakcie, môžete sa spoľahnúť, že portál Hauzi má pre vás z „každého rožka troška”. Jednoducho pestrý výber, prehľadné informácie a najvýhodnejšie ceny.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button