Domácnosť

Ako získať projekt rodinného domu?

získať projekt rodinného domu ľahkoAk plánujete výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu, budete najprv potrebovať projektovú dokumentáciu. Ako teda získať projekt rodinného domu?

Na projekt rodinného domu pomôže internet

Získanie projektu na rodinný domZískať projekt rodinného domu zrejme najľahšie cez internet. Je tu pestrá ponuka typových projektov rôznych projekčných kancelárií, ateliérov či samostatných projektantov.

U väčšiny ponúk to funguje tak, že si požiadate o zaslanie katalógu typových projektov príslušnej projektovej firmy. Na ich stránkach je vždy uvedená adresa a kontakt, na ktorý sa môžete obrátiť elektronickou formou či po telefóne

Ak budete chcieť vypracovať individuálny projekt, nie je problém si ho objednať

Získať projekt rodinného domu vyžaduje projektanta

projekt na rodinný domKaždý má samozrejme iné predstavy, atypickú parcelu či iné stavebné podmienky, z čoho vyplývajú špecifické požiadavky, na základe ktorých vám projektanti vypracujú individuálny projekt rodinného domu.

Rad projektových kancelárií vám pošle katalóg typových projektov zadarmo či za symbolickú jednu korunu a v rámci objednávky sa dohodnete na cene za eventuálne individuálnu projektovú dokumentáciu

Ak by ste mali špecifické požiadavky, ako sú napríklad obvodové múry, vyžadujúce ústnu konzultáciu, je možné príslušnú firmu kontaktovať a dohodnúť si bezplatnú konzultáciu s projektantom

K dispozícii sú už aj typizované projekty, u ktorých nájdete aj vizualizáciu

Niektoré projektové kancelárie ponúkajú typové projekty zadarmo alebo za symbolickú jednu korunu a vy zaplatíte len za situačné riešenie. Takže získať projekt rodinného domu nie je vždy len o peniazoch, dá sa to aj inak.

Všetko konzultujte s odborníkmi

Projekty rodinných domov na mieru vám dávajú jedinečnú príležitosť konzultovať s projektantmi už od samotného návrhu domu svoje predstavy, na rozdiel od typových projektov, kde je projekt prakticky hotový a možno robiť len čiastočné ústupky či kompromis s firmou, ktorá o bude stavať.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button