VzťahyNávody

Ako vyrobiť originálny darček k výročiu?

Ako vyrobiť originálny darček k výročiuBlíži sa ten veľký deň, kedy máte s partnerom alebo partnerkou osláviť vaše výročie, a vy stále neviete, čo pripraviť alebo čo kúpiť. Ruže alebo kvietok v kvetináči, plyšová hračka, hrnček alebo spodnú bielizeň, rovnako ako voda po holení a kozmetika. To všetko ste už raz dávali, navyše to nie je tak osobné, keď to „len“ kúpite. Čo ale robiť, keď chcete darček vyrobiť, ale nie ste natoľko šikovný alebo kreatívny? Ak chcete, aby vaša drahá polovička videla, že ste si s darčekom k výročiu dali naozaj prácu a že ste ho „vyrobili“, inšpirujte sa našimi tipmi.

Nápady na originálny darček k výročiu

Poskladajte fotoalbum!

Prezrite si znovu všetky vaše fotografie, ktoré zaznamenali miesta, ktoré ste spolu videli, udalosti, ktoré ste spolu prežili, okamihy, na ktoré radi spomínate.

Vyberte fotografie, ktoré máte zo všetkých najradšej a ktoré zároveň trefne zachytávajú okamih, vaše vtedajšie pocity alebo proste len krásu miest, ktoré ste videli.

Tieto vybrané fotografie poskladajte do romantického fotoalbumu. Ak máte fotografie v digitálnej podobe, je nutné ich nechať vyvolať (prípadne aj vytlačiť v copy centre).

Stačí tak 30 fotografií, ktoré máte naozaj radi a ktoré presne vystihujú, kde ste vtedy boli a aké to tam bolo.

Záleží na vás, či zvolíte skôr fotografie, kde ste zachytení vždy obaja, alebo či do výberu zahrniete napr. aj pohľad na krajinu.

Krásne by ale rozhodne bolo pripojiť ku každej fotke stručný komentár, napr. „Tu som prvýkrát spoznala, že si ten pravý.“

Alebo „Tu si mi dal vtedy tú prvú pusu.“ Alebo „Toto bola tá najkrajšia dovolenka, čo sme spolu prežili . „Keď si vaša partnerka / váš partner bude fotoalbum prezerať, určite bude dojatá / ý.

Vyrobte na výročie puzzle!

Nie je nič jednoduchšie, než k výročiu vyhľadať vo vašich fotografiách nejakú peknú, kde ste zachytení napríklad v objatí alebo pri bozku. S touto fotografiou na flash disku zájdite do obchodu, kde vyvolávajú fotografie.

Spýtajte sa, či tiež vytvárajú z fotografií puzzle. Vo väčšine takýchto obchodov by vám mali vyhovieť. Hotové puzzle potom spolu môžete skladať za dlhých zimných večerov.

Vyrobte srdce!

Ako vyrobiť originálny darček k výročiuStačí si vziať červený papier veľkosti A4, načrtnúť si na ňom srdce, vystrihnúť ho, obkresliť ho na ďalšie 3 červené papiere (je dôležité, aby boli všetky srdcia tvarom aj veľkosťou rovnaké). Všetky srdcia vystrihnite a ohnite na polovicu.

Jednotlivé polovice prilepte k sebe tak, že vám vznikne akási hviezdica (niečo ako 3D srdce). Ešte nemáte hotovo. 3D srdce možno otvoriť na každej strane, to vám poskytuje veľkú plochu na písanie.

Máte na výber dve možnosti:

a) Môžete pre každú stranu (pre každé jednotlivé srdce) zvoliť 1 báseň, ktorú pre svojho partnera / svoju partnerku k výročiu napíšete;
b) ak nemáte talent na skladanie veršov, stačí na každé srdce vymyslieť jednu tému a potom vymenovať, čo vás k nemu napadne (napr. „Čo si na tebe vážim“, „Milujem, keď …“, „Čo sa mi na tebe páči „,“ Keď som bez teba, tak .. „,“ Čo si ma naučil / a .. „). Slová „pohádzajte“ voľne, vyberte k tomu najlepšie čiernu prepisovačku.

Napíšte k výročiu knihu!

Tento tip je určený viac kreatívnym jedincom. Je krásne napísať pre drahú polovičku básne, ktoré popisujú váš vzťah od začiatku až dodnes. Ktoré vyjadrujú, čo všetko na druhom máte radi, čoho si vážite, čo by ste pre neho boli schopní urobiť a pod.

Pokiaľ si trúfnete poskladať vaše myšlienky do veršov, vložte medzi jednotlivé básne fotografie, kde ste zachytení v objatí, a knihu k výročiu máte hotovú. Potom už stačí len napísať do prednej časti venovanie a priania do ďalších rokov vzťahu.

Odvážnejší môžu navrhnúť nejakú inováciu vo vzťahu – spoločné bývanie, svadba, bábätko a pod. Rozhodne tým druhej polovičke vyrazíte dych. Dodnes určite netušil / a, s akou romantickou dušou vlastne chodí.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button