Ako si vybraťElektronika

Ako vybrať hernú konzolu?

´vybrať hernú konzolu akou je XBOXHerné konzoly sú veľmi obľúbené vymoženosti, ktoré môžu hráči využívať. Ich obstarávacie náklady sú zvyčajne vysoké a teda vybrať hernú konzolu vyžaduje určitú orientáciu. Najčastejšie ich nakupujú rodičia svojim deťom, či už ako vianočný darček alebo na narodeniny, avšak bohužiaľ nie vždy poznajú všetky možnosti každej z herných platforiem. Možnosti sú tu veľmi široké a je preto potrebné dbať na to, či je to naozaj konzola, po ktorej túžite, na trhu je ich totiž veľa.

Ak chcete vybrať hernú konzolu, Playstation je nostalgia

´vybratie hernej konzoly PlaystationHerné zariadenia SONY Playstation sú jedny z najrozšírenejších.

Konzoly sa tu vyberajú podľa verzie, poslednou verziou je Playstation 4, tak by aj výber konzoly mal byť orientovaný podľa toho, ako používateľ disponuje peniazmi a podľa toho, aké sú jeho požiadavky.

Rovnako tak aj SONY PSP ponúka hry špecifické pre svoje produkty. Jedná sa o skvelú voľbu, ktorá už však toľko nezaujme.

Vybrať hernú konzolu akou je XBOX 360 je už niečo iné…

Spoločne s PlayStation je to jedna z najpopulárnejších konzol, ktorá je však od Microsoftu. Hráčom sa ponúkajú veľmi výkonné procesory, s obvykle 3 jadrami a frekvenciou okolo 3Ghz a viac. Veľkou výhodou je kompatibilita obrovského množstva hier a veľmi skladné rozmery. Sú tu senzory pre jednoduché ovládanie a veľká kapacita.

Môžeme teda skonštatovať, že Microsoft sa nemusí pýšiť len svojou Windows platformou, má čo ponúknuť aj v iných odvetviach.

Nintendo Wii

Ak si chcete vybrať hernú konzolu, ktorá je naozaj TOP tak si vyberte práve Vyberte si hernú konzolu WiiNintendo Wii, ponúka totiž najzábavnejší spôsob hrania hier. Užívateľ tu nepoužíva iba jeden ovládač, ale môže ich byť celá rada a ovládanie rôznych hier je unikátny. Hráč má najreálnejšie stotožnenie so samotnou hrou.

Nintendo obsahuje vysoko kvalitné senzory, vďaka ktorým, možno hrať s ovládačom golf, tenis, kolky a iné. Ľahko možno tiež simulovať bojové hry, strieľanie zo zbrane a ďalšie.

Ovládačov je obrovské množstvo a výhodou je aj to, že užívateľa táto platforma nikdy neomrzí.

Android konzoly

Pre operačný systém Android sa pred niekoľkými rokmi začali vyrábať herné konzoly, ktoré sa snažia ponúknuť rovnaké a aj lepšie ovládanie, ako ponúka Playstation a XBOX.

Máte tu jednu nespornú výhodu a to v tom, že nie ste obmedzení výrobcom, ako v predchádzajúcich možnostiach. Môzete si vybrať hernú konzolu s rôznymi ovládačmi a tiež máte k dispozícii najväčšie množstvo hier, ktoré je niekoľkokrát väčšie ako u Nintenda, Playstationu a Xboxu dohromady.

Hry vychádzajú každý deň nové. U tejto technológie sa tiež vykonávajú neustále inovácie, takže je možné každý rok zakúpiť mnoho ďalších konzol. Dokonca aj ceny sú zvyčajne veľmi priaznivé. Nemusíte teda chodiť a hľadať pokémonov, keď sa chcete zabaviť s androidom, hrať môžete aj doma a v pohodlí.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button