Nezaradené

Aplikácia Pokémon GO

aplikácia pokémon goStiahnete si ju do mobilu – úplne zadarmo – a budete hrať prinajmenšom celé dni. Áno, Pokémon GO začína pomaly dobývať svet.

Nenáročná herná aplikácia, ktorá požiera len minimálnu porciu z dátového balíčka od mobilného operátora, zato ale vyšťaví batériu na maximum. Aké parametre musí mať váš mobil, aby išlo vôbec pokémona kľudne hrať? Aplikácia Pokémon GO.

A ako je aplikácia veľká? Poďme si povedať pár základných vecí o tomto novom hernom fenoméne pre malých a aj veľkých …

Aplikácia je bez problémov dostupná aj na Slovensku

Pokémon Go pripravilo vývojárske štúdio Niantic, ktoré získalo licenciu od Nintenda. A práve Nintende už niekoľkonásobne vzrástla cena akcií, takže úspech je zaručený.

Aplikáciu samotnú si ľahko stiahnete jediným kliknutím, dávajte si ale pozor na falošné zavírené súbory z neoficiálnych zdrojov. Je preto potrebné sťahovať z osvedčených zdrojov.

Pokémon GO najpopulárnejšie aplikácia za posledné roky

V USA je to priamo boom, Pokémon Go dobýva postupne aj ďalšie trhy. Tak napríklad, len tak pre predstavu – každý desiaty šikovný mobil v Amerike bežiaci na Androide má už Pokémonov stiahnutých a majitelia týchto telefónov si môžu začať ohmatávať tento fascinujúci digitálny svet.

minimálne požiadavky na hranie pokémon GONapríklad Twitter je zatiaľ inštalovaný na dvadsiatich percentách mobilných telefónov v USA. Ale pozor, Pokémoni sú na trhu zatiaľ len pár dní a Twitter už desať rokov, takže ide o skutočné „šialenstvo“.

Aplikácia ako Vıber alebo LinkedIn sú už teraz úspešne prekonané a nedá sa očakávať, že by snáď záujem o Pokébally a nových pokémon nejako opadával práve naopak. Aplikácia Pokémon GO láme úplne všetky rekordy.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button