AkoaPreco.com > Nezaradené > Aplikácia Pokémon GO

Aplikácia Pokémon GO

aplikácia pokémon goStiahnete si ju do mobilu – úplne zadarmo – a budete hrať prinajmenšom celé dni. Áno, Pokémon GO začína pomaly dobývať svet.

Nenáročná herná aplikácia, ktorá požiera len minimálnu porciu z dátového balíčka od mobilného operátora, zato ale vyšťaví batériu na maximum. Aké parametre musí mať váš mobil, aby išlo vôbec pokémona kľudne hrať? Aplikácia Pokémon GO.

A ako je aplikácia veľká? Poďme si povedať pár základných vecí o tomto novom hernom fenoméne pre malých a aj veľkých …

Aplikácia je bez problémov dostupná aj na Slovensku


Pokémon Go pripravilo vývojárske štúdio Niantic, ktoré získalo licenciu od Nintenda. A práve Nintende už niekoľkonásobne vzrástla cena akcií, takže úspech je zaručený.

Aplikáciu samotnú si ľahko stiahnete jediným kliknutím, dávajte si ale pozor na falošné zavírené súbory z neoficiálnych zdrojov. Je preto potrebné sťahovať z osvedčených zdrojov.

Pokémon GO najpopulárnejšie aplikácia za posledné roky


V USA je to priamo boom, Pokémon Go dobýva postupne aj ďalšie trhy. Tak napríklad, len tak pre predstavu – každý desiaty šikovný mobil v Amerike bežiaci na Androide má už Pokémonov stiahnutých a majitelia týchto telefónov si môžu začať ohmatávať tento fascinujúci digitálny svet.

minimálne požiadavky na hranie pokémon GONapríklad Twitter je zatiaľ inštalovaný na dvadsiatich percentách mobilných telefónov v USA. Ale pozor, Pokémoni sú na trhu zatiaľ len pár dní a Twitter už desať rokov, takže ide o skutočné “šialenstvo”.

Aplikácia ako Vıber alebo LinkedIn sú už teraz úspešne prekonané a nedá sa očakávať, že by snáď záujem o Pokébally a nových pokémon nejako opadával práve naopak. Aplikácia Pokémon GO láme úplne všetky rekordy.

Mohlo by vás zaujímať

návod ako správne skladovať pneumatiky

Ako správne skladovať pneumatiky? Na toto si dajte pozor

Prichádza jar a s ňou aj výmena pneumatík. Ak nemáte celoročné, určite ste už zimné …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.