Úvod / Nezaradené / Aplikácia Pokémon GO

Aplikácia Pokémon GO

aplikácia pokémon goStiahnete si ju do mobilu – úplne zadarmo – a budete hrať prinajmenšom celé dni. Áno, Pokémon GO začína pomaly dobývať svet.

Nenáročná herná aplikácia, ktorá požiera len minimálnu porciu z dátového balíčka od mobilného operátora, zato ale vyšťaví batériu na maximum. Aké parametre musí mať váš mobil, aby išlo vôbec pokémona kľudne hrať? Aplikácia Pokémon GO.

A ako je aplikácia veľká? Poďme si povedať pár základných vecí o tomto novom hernom fenoméne pre malých a aj veľkých …

Aplikácia je bez problémov dostupná aj na Slovensku


Pokémon Go pripravilo vývojárske štúdio Niantic, ktoré získalo licenciu od Nintenda. A práve Nintende už niekoľkonásobne vzrástla cena akcií, takže úspech je zaručený.

Aplikáciu samotnú si ľahko stiahnete jediným kliknutím, dávajte si ale pozor na falošné zavírené súbory z neoficiálnych zdrojov. Je preto potrebné sťahovať z osvedčených zdrojov.

Pokémon GO najpopulárnejšie aplikácia za posledné roky


V USA je to priamo boom, Pokémon Go dobýva postupne aj ďalšie trhy. Tak napríklad, len tak pre predstavu – každý desiaty šikovný mobil v Amerike bežiaci na Androide má už Pokémonov stiahnutých a majitelia týchto telefónov si môžu začať ohmatávať tento fascinujúci digitálny svet.

minimálne požiadavky na hranie pokémon GONapríklad Twitter je zatiaľ inštalovaný na dvadsiatich percentách mobilných telefónov v USA. Ale pozor, Pokémoni sú na trhu zatiaľ len pár dní a Twitter už desať rokov, takže ide o skutočné “šialenstvo”.

Aplikácia ako Vıber alebo LinkedIn sú už teraz úspešne prekonané a nedá sa očakávať, že by snáď záujem o Pokébally a nových pokémon nejako opadával práve naopak. Aplikácia Pokémon GO láme úplne všetky rekordy.

Aplikácia Pokémon GO
4.9 (97.58%) 33 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

ako zvládnuť predvianočný zhon

Ako na predvianočný zhon?

Rada žien má Vianoce spojené len s upratovaním celého bytu, s jeho výzdobou, s pečením …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *