Nezaradené

Aký tím si mám zvoliť v hre Pokémon GO?

aký tím si zvoliť v Pokémon GOKeď si nainštalujete hru a ste začiatočník, dobre si všímajte farby Gymu! (červená, žltá, modrá). Pretože toto by mohlo veľmi ovplyvniť Váš celkový vývoj v hre Pokémon GO (napr. vo vašom okolí bude iba modrý team Mystic – spojíte sa s ním? Alebo budete radšej proti nemu bojovať?) Cesta k zvoleniu jedného z troch tímov je pomerne krátka. Jediné čo musíte mať, je level 5. Ako náhle ho pokoríte, tak sa Vás ujme už profesor Willow, ktorý Vám predstaví tímy – žltý tím Instinct, modrý tím Mystic a červený team Valor. Aký tím si mám zvoliť v hre Pokémon GO?

Tím Instinct

Pokémon GO tím Instinct motto – dôvera v pokémonoch

Farba: žltá
Tím leader: Spark
Maskot: Zapdos

Leader tohto tímu Spark verí, že kľúčom k úspechu tímu Instinct je, veriť vo vrodené schopnosti pokemonov.

tím instinct v pokémoneOdporúčame sa pripojiť k tímu v prípade, ak súhlasíte s filozofiou Sparka, a dáte svojim Pokémonom voľnosť sa rozhodovať a celkovo sa zhodujete s myšlienkou že všetko nejako dopadne.

Celkovo tento tím sa odporúča ľuďom, ktorí sú tak trochu smoliari. Podľa nedávneho prieskumu na Kotaku 23% hráčov si vybralo tím Instinct – celkovo cca 13.000 hráčov (oficiálnych).

Tím Mystic

Tím Mystic je poháňaný múdrosťou a logikou na rozdiel od emócií a dôvery!

Farba: modrá
Leader: Blanche
Maskot: Articuno

tím mystic v pokémoneKým tím Instinct je vedený dôverou a že všetko nejako dopadne, tak tím Mystik je vedený duševným pokojom, múdrosťou a intelektom.

Maskotom je pokémon Articuno, tvor, ktorý má schopnosť kontrolovať chlad a mráz, ktorý Vám pomôže zachovať si chladnú hlavu a to je čo si nebudeme nahovárať v hre Pokémon Go pomerne ťažké! Berte to ako Jedi zo sveta pokemonov!

V pokémon GO-online komunite je tím Mystic najpopulárnejším tímom! Mystic bol tiež jasným favoritom v Kotaku ankete, kde sa 37% hráčov vyjadrilo, že bojuje za leadera Bianche. Dohromady má okolo 18,643 hráčov (oficiálnych).

Tím Valor

Tím Valor je riadený túhou po moci!

Farba: červená
Leader: Candela
Mascot: Moltres

A konečne je tu tím Valor, ktorý je poháňaný myšlienkou, že sila je základný element v Pokémon Go svete. Členovia tohto tímu sú riadení vášňou a silou. Na rozdiel od pokojného myslenia Mystic a Instinct sa Leader Candela zmieňuje vo svojom úvode, že ona skúma ako zvýšiť prirodzenú silu Pokémonov.

tím Valor v pokémoneAk je vašim hlavným cieľom byť ten najlepší (lepší ako nikto pred vami ešte nebol) a veríte, že Pokémon je oveľa silnejší a mocnejší než akýkoľvek človek tak tento tím bude ako stvorený pre Vás! Tento tím si už vyslúžil v hre veľkú reputáciu, za divokosť a najlepšie výsledky zo všetkých troch tímov. Podľa Kotaku prieskumu si 29% hráčov zvolili červený tím. Oficiálne združuje už 6,984 členov (oficiálnych).

Ak ešte stále neviete akú farbu tímu si zvoliť a či to vôbec nejako výrazne ovplyvní hru tak si prečítajte ešte tento článok a zídu sa vám aj tipy a triky a podrobný Pokémon GO návod.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button