Nezaradené

Kongresové priestory a firemné akcie

kongresové priestory na slovenskuFiremná klientela patrí medzi najnáročnejšie v ubytovacom biznise. Zároveň ale platí, že sa jedná o lukratívny biznis a preto tu existuje vysoká konkurencia. Presadia sa iba tie najlepšie ubytovacie zariadenia s kompletnou ponukou a kvalitnými doplnkovými službami.

V banskej bystrici je takýmto zariadením určite aj penzión Olympia. Firemné akcie v Banskej Bystrici vedia v penzióne Olympia zabezpečiť na kľúč. K dispozícii sú dve kongresové miestnosti pre rôzne počty účastníkov. Samozrejmosťou sú aj audio vizuálne pomôcky slúžiace k plynulému priebehu takéhoto kongresu.

Pri dlhších firemných akciách alebo kongresoch je tiež samozrejmosťou poskytnutie ubytovania v penzióne Olympia v Banskej Bystrici. Celková kapacita ubytovacej časti je 71 lôžok takže je vhodná aj pre väčšie skupiny.

Najobľúbenejšia lokalita na Slovensku

Asi najobľúbenejšou lokalitou na rôzne firemné akcie alebo kongresy sú na Slovensku Vysoké Tatry. Aj tu existuje bohatá ponuka ubytovacích zariadení ponúkajúcich nadštandardné služby. Takýmto zariadením je aj hotel Slovan. Jedná sa o jeden z najznámejších hotelov situovaných v Tatranskej Lomnici. Výnimočná poloha umožňuje priamy výhľad na tatranské štíty z prvej línie.

Usporadúvanie kongresových a firemných akcií je jednou z hlavných náplní hotela. K dispozícii je viacero salónikov pre menšie skupiny ale aj veľké kongresové priestory. Na webe je možné nájsť všetky potrebné informácie. Rovnako je možné pripraviť ponuku na mieru so špecifickými požiadavkami.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button