Nezaradené

Ako si zariadiť kuchyňu?

návod ako si zariadiť a vizualizovať kuchyňuPripravujeme v nej chutné jedlá pre celú rodinu, vychutnávame si v nej rannú kávu, pripravujeme v nej desiatu pre svoje deti a predsa v nej niekedy, aj napriek veľkej snahe, nevieme nájsť, čo potrebujeme a upratovanie kuchynskej linky, drezu a varnej dosky je pre nás nočnou morou?

Ak sa práve chystáte zariaďovať túto miestnosť, čo by vám v nej nemalo chýbať a na čo by ste sa mali zamerať?

Vizualizácia kuchyne

Predtým, ako sa pustíte do rekonštrukcie, nebolo by zlé, keby ste si nápady, ktoré sa vám črtajú v hlave, zosumarizovali a následne sa skontaktovali s kuchynských štúdiom, ktoré by vám vytvorilo profesionálnu vizualizáciu kuchyne.

Získate tak prehľad v tom, čo kde bude umiestnené a v prípade, že sa vám niečo nebude páčiť, môžete to zmeniť skôr, ako začnete s nákupom spotrebičov a nábytku do kuchyne.

Vizualizácia kuchyne vám ukáže, ako bude vaša kuchyňa vyzerať po rekonštrukcii a v podstate vám pomôže ušetriť aj peniaze. Neminiete peniaze na nábytok a spotrebiče, ktoré sa vám do vašej kuchyne nehodia alebo nezmestia.

Vybavenie kuchyne

Medzi najdrahšie položky patrí najmä kuchynská linka. Pri jej výbere zohľadňujte najmä priestor, ktorý máte k dispozícií. Dôležitý je aj úložný priestor na všetky riady, čo máte.

Ak máte priestor, odporúčame vám spraviť si ostrovček. Získate prístup zo všetkých strán a zároveň máte viac priestoru aj na prípravu jedál. Čo sa týka kuchynského drezu a batérií, z drezov vyberajte granitový a z vodovodných batérií chrómové vodovodné batérie. Sú kvalitné a vydržia vám dlhé roky.

Ak máte priestor na tomto ostrovčeku, dajte si tam kvetináče s bylinkami, ktoré využijete pri príprave jedál počas celého roka. Ak si plánujete kupovať nové sklenené poháre, odporúčame vám nazrieť do Bohemia Crystal eshopu. Majú v ponuke krištáľové výrobky – poháre na víno, karafy a dokonca aj vázy.

Stôl a stoličky v rovnakej farbe ako kuchynská linka

Ak chcete, aby vám vybavenie kuchyne a najmä kuchynský linka vydržali, dajte si ju vyrobiť na mieru. Spravia vám rozmer, aký budete potrebovať. Navyše si máte možnosť vybrať z rôznych farebných prevedení.

Ku kuchynskej linke dokupujte farebne podobný moderný jedálenský stôl a stoličky. Ak máte malé deti, odporúčame vám skôr drevené jedálenské stoly ako sklenené.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button