Návody

Pokémon GO tipy a triky

pokémon GO - tipy a trikyMilovníci animovaných seriálov z Japonska by teraz mali zbystriť pozornosť, pretože si teraz môžu zahrať naozajstný herný skvost. Pokémon GO tipy a triky.

Pokémon Go nadväzuje na svet, ktorý s koncom deväťdesiatych rokov minulého storočia ukázal 151 rôznych animovaných potvoriek a trio kamarátov, čo sa snaží urobiť dieru do sveta vďaka svojmu trénerskému umu.

Hra je distribuovaná úplne zadarmo a nie je vôbec zložitá, poďme si teraz ukázať pár tipov, ako ju hrať čo najefektívnejšie a mať zo všetkého radosť.

Hrá sa v teréne, nie za klávesnicou a stolným PC

Novinkou je tu systém hrania, pretože aby ste boli úspešní, musíte s mobilom stále niekde chodiť, a to ideálne niekde vonku.

Na námestí, v lese na prechádzke, to je snáď úplne jedno, pretože Pokémonov môžete teoreticky nájsť aj v úplnom „zapadákove“. Stačí trochu zručnosti a skúseností a budete ich chytať doslova ako na bežiacom páse. Malých potvoriek potom môžete mať celý kŕdeľ a budete ich viesť k mnohých a mnohých víťazstvom.

chytanie pokémonovTelefón vždy zavibruje, aby Vám dal najavo, že Pokémon je blízko. A potom sa môžete dať do práce a uloviť si ho do Pokéballu.

Niektorí Pokémoni sú pomerne vzácni, iných chytíte skoro na každom kroku. Až sa dostanete na level 5, môžete si potrénovať vo vlastnej telocvični – a tam sa potom pokémoni vylepšujú oveľa rýchlejšie.

Opatrne, aby ste ale nestratili pri hraní kontakt so svetom, hlavne na nebezpečných miestach, ako je prechod pre chodcov a podobne! Hra je nákazlivá, ale všetko musí mať svoje medze, prípady zranení z podobných dôvodov už sú hlásené celosvetovo.

Vytvoríte si postavu a ide sa na lov

Máte k dispozícií až 25 tisíc rôznych možností, ako bude vyzerať práve váš avatar, stačí si navoliť potrebné ingrediencie – pohlavie, odev, farba vlasov, očí a tak ďalej.

Druhýkrát si toto už zvoliť nemôžete (alebo zmena týchto základných atribútov už nie je možná), takže si vyberte starostlivo. Vyberiete si svojho prvého Pokémona – podobne ako Ash Ketchum na začiatku animovaného príbehu a hurá na to! Prajeme veselú zábavu a veľa pobytu vonku na čerstvom vzduchu.Pozrite si článok ako získať ako svojho prvého pokémona Pikatchua.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button