Pokémon GO tipy a triky

pokémon GO - tipy a trikyMilovníci animovaných seriálov z Japonska by teraz mali zbystriť pozornosť, pretože si teraz môžu zahrať naozajstný herný skvost. Pokémon GO tipy a triky.

Pokémon Go nadväzuje na svet, ktorý s koncom deväťdesiatych rokov minulého storočia ukázal 151 rôznych animovaných potvoriek a trio kamarátov, čo sa snaží urobiť dieru do sveta vďaka svojmu trénerskému umu.

Hra je distribuovaná úplne zadarmo a nie je vôbec zložitá, poďme si teraz ukázať pár tipov, ako ju hrať čo najefektívnejšie a mať zo všetkého radosť.


Hrá sa v teréne, nie za klávesnicou a stolným PC

Novinkou je tu systém hrania, pretože aby ste boli úspešní, musíte s mobilom stále niekde chodiť, a to ideálne niekde vonku.

Na námestí, v lese na prechádzke, to je snáď úplne jedno, pretože Pokémonov môžete teoreticky nájsť aj v úplnom „zapadákove“. Stačí trochu zručnosti a skúseností a budete ich chytať doslova ako na bežiacom páse. Malých potvoriek potom môžete mať celý kŕdeľ a budete ich viesť k mnohých a mnohých víťazstvom.

chytanie pokémonovTelefón vždy zavibruje, aby Vám dal najavo, že Pokémon je blízko. A potom sa môžete dať do práce a uloviť si ho do Pokéballu.

Niektorí Pokémoni sú pomerne vzácni, iných chytíte skoro na každom kroku. Až sa dostanete na level 5, môžete si potrénovať vo vlastnej telocvični – a tam sa potom pokémoni vylepšujú oveľa rýchlejšie.

Opatrne, aby ste ale nestratili pri hraní kontakt so svetom, hlavne na nebezpečných miestach, ako je prechod pre chodcov a podobne! Hra je nákazlivá, ale všetko musí mať svoje medze, prípady zranení z podobných dôvodov už sú hlásené celosvetovo.

Vytvoríte si postavu a ide sa na lov

Máte k dispozícií až 25 tisíc rôznych možností, ako bude vyzerať práve váš avatar, stačí si navoliť potrebné ingrediencie – pohlavie, odev, farba vlasov, očí a tak ďalej.

Druhýkrát si toto už zvoliť nemôžete (alebo zmena týchto základných atribútov už nie je možná), takže si vyberte starostlivo. Vyberiete si svojho prvého Pokémona – podobne ako Ash Ketchum na začiatku animovaného príbehu a hurá na to! Prajeme veselú zábavu a veľa pobytu vonku na čerstvom vzduchu.Pozrite si článok ako získať ako svojho prvého pokémona Pikatchua.


Mohlo by vás zaujímať

Pekný dámsky ruksak do práce

Ruksak, ideálna voľba pre aktívne ženy. Ako ho nosiť do práce?

Kým v minulosti bolo nosenie ruksakov typické skôr pre športovú a akademickú pôdu, dnes sú …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.