Internet

Ako vytvoriť vlastný účet PayPal?

nakupovanie pomocou účtu PayPalAk nakupujete online, určite sa stretnete s týmto systémom. Budete musieť platiť za nákup cez internet, ale nemáte ako. Takže si vytvorte svoj vlastný účet PayPal z pohodlia vášho domova.

Čo je potrebné ak si chcete vytvoriť účet PayPal:

  • pripojenie k internetu
  • vek min. 18 rokov

Domovská stránka

účet PayPalZačnite otvorením domovskej stránky služby PayPal.com vo webovom prehliadači. Kliknite na odkaz „Prihlásiť sa“ pod prihlasovacím poľom. Teraz je dôležité vybrať správny typ účtu.

Vyberáme si ho v závislosti od toho, či tento účet PayPal použijete aj na predaj cez internet.

Vo väčšine prípadov vyberieme typ osobného účtu.

Vypĺňanie polí pri registrácií do PayPalu

Ako vytvoriť vlastný účet PayPalPo zvolení typu účtu vyplníme svoje osobné údaje (telefónne číslo sa vyplňuje bez predvoľby) a odsúhlasíme licenčné podmienky. V súčasnosti stojíme pred stránkou, kde môžeme vybrať medzi možnosťami „Top up myPayPal account“ alebo „Pay with my credit card „.

Ak chcete účet PayPal dobiť, poslaním peňazí na váš bankový účet PayPal, vyberte prvú možnosť.

Pre spárovanie PayPal účtu s vašou kreditnou kartou (Účet bude čerpať pri nedostatku peňazí z účtu z vašej kreditnej karty) zvolíme druhú možnosť. (Je možné vybrať obe možnosti.)

Top up my PayPal account

Ak sme zvolili „Top up my PayPal account“, tak sa nám vpravo zobrazia údaje, kam peniaze bankovým prevodom alebo zloženkou poslať (nezabudneme pri platbe uviesť do VS aj Transfer ID, inak naša platba nebude identifikovaná). Svoj účet môžeme načítať kedykoľvek neskôr. Prečítajte si aj články ako nainštalovať Messenger a ako nainštalovať Facebook.

Pay with my credit card

Pri výbere karty “ Pay with my credit card “ budeme musieť vyplniť údaje o našej karte. A číslo karty, vypršanie karty, CSC. Ak nevieme, čo je CSC, presuňte kurzor na „Čo je to?“ A ukáže sa vám schematický obrázok a vysvetlenie.

Upozornenie

Váš e-mail je tiež vaše užívateľské meno.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button