AkoaPreco.com > Internet > Ako vytvoriť vlastný účet PayPal?

Ako vytvoriť vlastný účet PayPal?

nakupovanie pomocou účtu PayPalAk nakupujete online, určite sa stretnete s týmto systémom. Budete musieť platiť za nákup cez internet, ale nemáte ako. Takže si vytvorte svoj vlastný účet PayPal z pohodlia vášho domova.


Čo je potrebné ak si chcete vytvoriť účet PayPal:

  • pripojenie k internetu
  • vek min. 18 rokov

Domovská stránka

účet PayPalZačnite otvorením domovskej stránky služby PayPal.com vo webovom prehliadači. Kliknite na odkaz “Prihlásiť sa” pod prihlasovacím poľom. Teraz je dôležité vybrať správny typ účtu.

Vyberáme si ho v závislosti od toho, či tento účet PayPal použijete aj na predaj cez internet. Vo väčšine prípadov vyberieme typ osobného účtu.


 Vypĺňanie polí

Po zvolení typu účtu vyplníme svoje osobné údaje (telefónne číslo sa vyplňuje bez predvoľby) a odsúhlasíme licenčné podmienky. V súčasnosti stojíme pred stránkou, kde môžeme vybrať medzi možnosťami “Top up myPayPal account” alebo “Pay with my credit card “.

Ako vytvoriť vlastný účet PayPalAk chcete účet PayPal dobiť, poslaním peňazí na váš bankový účet PayPal, vyberte prvú možnosť.

Pre spárovanie PayPal účtu s vašou kreditnou kartou (Účet bude čerpať pri nedostatku peňazí z účtu z vašej kreditnej karty) zvolíme druhú možnosť. (Je možné vybrať obe možnosti.)

Top up my PayPal account

Ak sme zvolili “Top up my PayPal account”, tak sa nám vpravo zobrazia údaje, kam peniaze bankovým prevodom alebo zloženkou poslať (nezabudneme pri platbe uviesť do VS aj Transfer ID, inak naša platba nebude identifikovaná). Svoj účet môžeme načítať kedykoľvek neskôr.

Pay with my credit card

Pri výbere karty ” Pay with my credit card ” budeme musieť vyplniť údaje o našej karte. A číslo karty, vypršanie karty, CSC. Ak nevieme, čo je CSC, presuňte kurzor na “Čo je to?” A ukáže sa vám schematický obrázok a vysvetlenie.

Upozornenie


Váš e-mail je tiež vaše užívateľské meno.


Mohlo by vás zaujímať

Ako si vytvoriť vlastný šetrič obrazovky

Ako si vytvoriť vlastný šetrič obrazovky?

Ak efektívnejšie používate nastavenie operačného systému Windows, určite ste si všimli, že šetriče obrazovky ponúkané …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.