Ako si vybrať

Ako vybrať dámske plavky?

dámske plavky vzorovanéNastáva leto, s tým súvisiaci čas dovoleniek a výber plaviek nadobúda na aktuálnosti. Plavky sú rovnocennou súčasťou výbavy, ktorej venujeme náležitú pozornosť. Cestujeme za slniečkom aj kúpaním a je predpoklad, že v plavkách budeme tráviť veľa času. Chceme sa v nich cítiť dobre, vyberáme plavky podľa sezónneho trendu a aby zalichotil našej postave. Zameriame sa v tomto článku na dámske plavky. Páčia sa vám jednodielne plavky, dvojdielne plavky, alebo snáď plavky pre plnoštíhle? Nie je problém!

Dvojdielne dámske plavky

Výber dvojdielnych plaviek je v podstate rovnaký ako u spodného prádla. Každá z nás má inú postavu a nikdy nemôže padnúť horný aj dolný diel súčasne. Vyberajte preto najlepšie plavky tam, kde je možné kombinovať veľkosti týchto dvoch dielov plaviek.

Pre správny výber plaviek si pozrite aj: Tabuľka veľkosti plavky

Plavky pre bacuľky

dámske plavky dvojdielneKúpiť plavky pre ženy s plnoštíhlu postavou nemusí byť žiaden problém. Držte sa niekoľkých podstatných pravidiel. Voľte plavky zásadne vcelku, teda plavky jednodielne.

Rôzne nedostatky postavy, ako napríklad väčšie bruško, faldy okolo bokov, dokážu dosť dobre zakryť. A naviac, sú pohodlné, nemusíte sa báť a neustále sa strážiť, že vám z plaviek niekde niečo vytŕča. A nebojte sa, že v plavkách nie ste príťažlivé. S vašimi plnými tvarmi a väčšinou s väčším poprsím sa máte čím pochváliť.

Vaše poprsie bude však potrebovať väčšiu podporu a to vám môže poskytnúť dobre spracovaná podprsenková časť plaviek. Mala by mať širšie ramienka, kostice a hlbšie košíky. To všetko podčiarkne vaše príťažlivé tvary.

A jedna dôležitá zásada, nekupujte si menšie plavky s tým, že do nich za pár týždňov schudnete. Nemusí sa vám to podariť a nie je nič horšie, než mať na sebe plavky, z ktorých vám všetko preteká.

Plavky vcelku

Ako vybrať dámske plavky

Tieto dámske plavky sú vhodné ako pre štíhle tak i pre plnoštíhle. Stavte na zaujímavé detaily, vzory, farby, ktoré podčiarknu vašu postavu, zdôraznia vaše krivky, vyberajte aj vzory, ktoré opticky zužujú postavu.

Zvoľte vhodný model s hlbokým výstrihom do písmena „V“, ktorý vytvoríte štíhlejší dojem.

Pri skúšaní sa hýbte ako naozaj

V kabínke si riadne plavky vyskúšajte, nekupujte mačku vo vreci. Pri plávaní alebo plážových hrách sa pohybujete, tak nestojte ani v kabínke.

Čupnite si, urobte pár záberov rukami ako pri plávaní. Sama uvidíte, či sa budete v nových plavkách cítiť dobre.

A aké sú trendy tohtoročného leta?

Dominuje námornícky štýl, kolieska, bodky aj orientálne vzory. Z farieb dominuje modrá, fialová, zelená, žltá, červená aj ružová. Trvalú pozíciu si zachováva vždy elegantná čierna.

Tipy ako vybrať dámske plavky

Dámske plavky skúšajte najlepšie pred obedom. Pohľad do zrkadla v kabínke na vaše guľaté brucho po riadnom obede vám na dobrej nálade určite nepridá.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button