Vzťahy

5 rád ako zachrániť vzťah

ako zachrániť vzťahMáte dlhodobejší vzťah a občas cítite, že je na pokraji záhuby? Pritom svojho partnera milujete, ale tak nejako vášmu vzťahu došla šťava. Čo urobiť pre to, aby to bolo zase ako na začiatku? Ako zachrániť upadajúci vzťah? 5 rád ako zachrániť vzťah.

1. Porozprávajte sa!

Najhoršie zo všetkého býva, keď  partneri predstierajú, že sa vlastne dokopy nič nedeje. Ani jeden z nich nie je spokojný, ale boja sa začať, pohovoriť si o tom. Druhému však do hlavy nevidíme a tak ak budete stále čakať, že sa vaša drahá polovička dovtípi, v čom je vo vzťahu problém, môžete čakať až do doby, než bude vzťah totálne v troskách.

Urobte si preto pekný večer a v  pokoji, bez prehnaných emócií si vyrozprávajte všetko, čo vám leží už dlho na srdci. Budete prekvapení, ako príjemné je, dostať to zo seba von.

Možno budete nútení, vypočuť si nejaké nepríjemnosti, ale neurážajte sa, na miesto toho si vážte partnerovu úprimnosť. Ale čo keď sa partner prizná k nevere? Pozrite sa na článok, ako sa s neverou, čo najlepšie vyrovnať.

2. Začnite od znovu!

Po dôvernom vyjasňovacom rozhovore môžete začať znova. Určite si pravidlá hry, neklamte si a sľúbte, že si budete otvorene hovoriť, čo vás vo vzťahu nebaví, zraňuje, alebo čo naopak napĺňa, čo chcete zažiť a na čo sa tešíte!

Ak je kríza vo vzťahu spôsobená naozaj neverou, je na čase si ujasniť, či obaja chcete vo vzťahu pokračovať. Ak áno, nezostáva než zabudnúť a veriť jeden druhému. Na to, ako neveru napraviť, sa pozrite tu!

3. Choďte na rande!

Príde vám tak trochu sci-fi, užiť si rande s partnerom, s ktorým už dlhšiu dobu bývate v spoločnej domácnosti? Zahoďte obavy a prežite skvelý večer. Hoďte sa do gala a obzvlášť ženy by si mali dať na svojom vzhľade naozaj záležať.

Kúpte si pre túto príležitosť šaty, po ktorých už dlho túžite a urobte zo seba osudovú zvodnú ženu. Vaším jediným cieľom je, aby sa do vás partner druhýkrát zamiloval! Niekedy sú si muži svojimi partnerkami až príliš istí a potom ženu prestanú dobývať. Zaflirtujte si s čašníkom, pokladníkom v kine, ukážte, že sa za vami  nejeden muž obzrie.

Máte doma chorobného žiarlivca? Potom to radšej neskúšajte a dajte mu prečítať článok Ako sa zbaviť žiarlivosti! Lásku žiarlivosť totiž nerozvíja, ale pomaly a jednoznačne ju zabíja! Prečítajte si aj články ako sa obliecť do divadla a ako sa obliecť na párty.

4. Urobte si na seba čas!

vzťah a milovanieJedným rande za uhorský rok to ale bohužiaľ neopravíte, je potrebné na vzťahu neustále pracovať, živiť ho.

Vytvorte si spoločné rituály, na ktorých budete trvať. Čo tak stretnutie minimálne 3 krát týždenne pri večeri? A nedeľné dopoludnie vyvalení v posteli? Tieto chvíle vášmu vzťahu rozhodne prospejú!

5. Zalezte do postele

V čase zamilovanosti ste sa milovali aj niekoľkokrát denne a teraz ste radi, keď to stihnete raz za týždeň?

Skúste svoj ​​sexuálny život trochu okoreniť! Ponúknite svojmu partnerovi netradičnú erotickú masáž celého tela. Určite na tento skvelý zážitok bude spomínať ešte aj na druhý deň v práci a aj o týždeň či mesiac!

Teraz je ešte na čase si miesto flanelovej nočnej košele obliecť sexy košieľku rafinovaného strihu, prirodzene sa usmiať a uvidíte, že kríza sa z vášho vzťahu nadobro odsťahuje!

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button