Nezaradené

Pokémon GO Plus: Náramok na chytanie Pokémonov bez telefónu

pokémon GO plus náramokPokémon GO je hra, ktorá je tzv. Free-to-play, takže nie je nutné za ňu platiť. Už teraz však vieme, že si ako hráči budeme môcť už čoskoro zaobstarať doplnok. Pokémon GO Plus: Náramok na chytanie Pokémonov bez telefónu.

Jedná sa o zariadenie Pokémon GO Plus, ktorý bude k dostaniu za $ 34.99 (predpokladaná cena u nás okolo 40€). Pre tých, ktorí si ho zaobstarajú, to bude poriadna zmena v tom, ako Pokémon GO hrajú.

Pokémon GO Plus je samostatné príslušenstvo, ktoré umožní chytať Pokémonov bez nutnosti vytiahnuť telefón z vrecka. Budete ho môcť nosiť aj ako náramok.

Ešte je okolo zariadenie viacero nejasností, ale už teraz je jasné, že náramok bude vibrovať (spolu s telefónom), ak sa objavíte pri PokéStope alebo blízko pokémona. Hodiť nejáky pokéball potom bude možné bez vyťahovanie telefónu.

Bohužiaľ týmto spôsobom nebude možné chytiť nového Pokémona, ale iba nejakého známeho, ktorého ste už chytili v minulosti. Ako chytiť pokémona?

Prečítajte si aj rozsiahly Pokémon GO návod.

Špecifikácie náramku:

Rozmery: 46 mm x 33 mm x 17,5 mm
Hmotnosť: 13 g (vrátane batérie)
Batéria: lítiová gombíková batéria CR2032
Materiál: polyester

Podobné články

1 komentár

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button