Nezaradené

Ako si vybrať správny sklad na podnikanie v Bratislave?

ako si vybrať správny sklad na podnikanieNatrafiť na primerané skladové priestory v Bratislave nie je ničím jednoduchým. Je jedno, či vyrábate alebo nakupujete, optimálne skladové priestory potrebuje stále viac firiem a podnikateľov. Kupovať nové skladové priestory nie je vôbec lacnou záležitosťou. V súčasnosti však naše hlavné mesto ponúka viacero výhodných príležitostí. Prečítajte si článok ako si vybrať správny sklad na podnikanie v Bratislave?   

Skladové priestory musia spĺňať viacero kritérií, aby dokázali prinášať spokojnosť svojim majiteľom. Nájsť a vybrať ten najvhodnejší v hlavnom meste nie je vôbec jednoduché. Každého záujemcu však isto bude zaujímať niečo iné, no vo všeobecnosti je práve cena tým atribútom, ktorý zaujíma najviac každého budúceho nájomcu.

Rozhodujúce môže byť  aj samotné technické vybavenie samotného skladu (bezproblémová možnosť uskladnenia zásob materiálu na výrobu alebo uskladnenie hotových výrobkov), moderné technológie (najmä pri osvetlení), spôsoby vyhotovenia podláh, vzduchotechnika s klimatizáciou a podobne. Bratislava so skladovými priestormi vôbec nezaostáva za ostatnými európskymi metropolami.

Aké sú hlavné výhody prenájmu skladu?

Sklady v Bratislave majú a budú mať čo ponúknuť. Najväčším prínosom je veľké „šetrenie“ finančných prostriedkov. Odpadá potreba platiť vysoké sumy jednorazovo a vopred pri kúpe nových skladových priestorov (v prípade hlavného mesta to nie je vôbec zanedbateľná čiastka).

Dobrá infraštruktúra skladových priestorov, dopravná dostupnosť a bezproblémové napojenie na rýchlostnú komunikáciu,  bezproblémový prístup a parkovanie, prvotriedne vybavenie priestorov, moderné technológie, strážené priestory a okolie, toto všetko zostáva aj pri prenájme skladov.

Aké sú možnosti?

Malé, väčšie, stredne veľké alebo až obrovské skladové priestory s niekoľkými tisícmi metrov štvorcových skladovej plochy. Takéto sú možnosti aj v oblasti skladov na prenájom v našom hlavnom meste. Každý si môže vybrať podľa svojich potrieb a požiadaviek.

Dnešný trh v Bratislave sa však najviac zameriava na väčšie a veľké firmy. Z toho dôvodu ponuky skladov s veľkou rozlohou a veľkými skladovacími priestormi prevyšujú dopyt. Ak však budete  hľadať zodpovedne a precízne, isto nájdete aj vy presne to, čo vám bude vyhovovať najlepšie.

Vyberáme pár tipov na prenájom skladových priestorov v Bratislave

Dvojpodlažná budova AEROPROGRES v blízkosti letiska M. R. Štefánika v Bratislave, ponúka okrem kancelárskych priestorov aj dva skladové priestory s úžitkovou plochou 100 a 300 m2. Výborný tip pre menšie firmy, ktoré nevyžadujú až príliš veľkú plochu (tento segment skladov akosi chýba na trhu, takže je to veľké plus tejto budovy). Výhodou je tiež to, že priestory v areáli ako aj vonkajšie priestory sú zabezpečené kamerovým systémom, sú tiež čiastočne klimatizované, budova ponúka bezproblémové parkovanie, prirodzené vetranie, nonstop prístup 7 dní v týždni a výhodou je aj štruktúrovaná kabeláž v každej miestnosti.

Ďalším tipom na prenájom menšieho skladu v Bratislave je takzvaná budova MIBRA na letisku M. R. Štefánika. Nájdete tu skladové priestory na prenájom od 15 do 45 m2. Areál okrem iného ponúka 24 hodinovú strážnu službu, jednoduchý prístup z diaľnice D1 (Bratislava, Viedeň, Budapešť, Brno) a výborný prístup do všetkých častí Bratislavy.

Pokiaľ potrebujete pre svoje podnikanie väčšie skladové priestory, skúste radšej budovu BCD pri letisku v Bratislave. Táto budova ponúka až 16 tisíc m2 skladov na prenájom. Budova má dve časti a to konkrétne priestory na kancelárie, respektíve skladové priestory. Stačí sa teraz už iba definitívne rozhodnúť, či chcete využiť priestory priamo v letovej zóne alebo v neletovej hospodárskej časti.

Dostupnosť nových skladov v našom hlavnom meste zažíva nevídaný rozkvet. Je z čoho vyberať a často mávame problém dobre sa rozhodnúť. Oddnes by ste to mali mať jednoduchšie.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button