Nezaradené

Sťahovacie služby v Bratislave

Spoločnosť Ivanex je profesionálna sťahovacia služba ktorá poskytuje sťahovanie v Bratislave ako aj v Nitre. Medzi jej klientov patria ako súkromné osoby tak aj firmy. Najčastejšie služby ktoré sú vyžadované od súkromných osôb sú sťahovanie komplet celých bytov prípadne domov.

Návod ako na domáce sťahovanie

Každý to už asi absolvoval a v prípade že si sťahovanie zabezpečujete sami, tak to vie byť veľmi náročná činnosť ktorá môže trvať mnoho dní alebo dokonca aj týždňov. V prípade ak si objednáte takéto služby tak bežný byt je presťahovaný v priebehu jedného dňa. Komfort a časová úspora za to určite stoja.

Ďalšou často poskytovanou službou je vypratanie bytu alebo rodinného domu počas jeho prestavby. S týmto býva spojené podľa požiadaviek aj skladovanie nábytku a ďalších vecí počas doby prestavby. Stavebná firma v Nitre JS-STAV je jednou z overených dodávateľov takýchto prestavieb domov alebo tiež výstavby nových rodinných a bytových domov. Firma je na stavebnom trhu dlho etablovaná a používa overené technologické postupy ako aj moderné materiály ako penové sklo pre izolácie základovej dosky a podobne.

Firemný klienti pri sťahovaní majú často iné kritériá ako súkromné osoby. Jedná sa o presné časy kedy môže ku sťahovaniu dochádzať, rovnako tak termíny bývajú kratšie. Všetko toto je ale na individuálnej dohode. Sťahovanie Ivanex sa snaží ku každému klientovi pristupovať individuálne a tak získava spokojných zákazníkov.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button