Vzťahy

Ako zvládnuť rozchod?

ako zvládnuť rozchodKaždý z nás to zažil … každý z nás vie, ako je ťažké sa po rozchode opäť vzchopiť a ísť ďalej. Niektoré rozchody bolia menej, iné viac a sú aj také, z ktorých sa dostávame roky. Vzťah, o ktorom ste si mysleli, že vydrží do konca vašich dní sa zrazu rozpadol a vy máte pocit, že váš život je na konci? Zadržte a nemyslite hneď na najhoršie! Začnite znova a pokúste sa všetko prekonať! Ako teda zvládnuť rozchod?

Rozchod a čo teraz?

Dala vám vaša láska zbohom a vy neviete kadiaľ kam ? Obvolajte svojich najbližších a rodinu. Nebojte sa požiadať o pomoc. Prítomnosť kamaráta alebo kamarátky, ktorej sa po rozchode môžete vyplakať na ramene a vyspovedať sa, je k nezaplateniu.

Vykričte zo seba všetku zlosť, všetky vaše emócie musia von. Jedine tak sa môžete posunúť ďalej!

Kontakt s ex je zakázaný!

Neustále hypnotizujete telefón a vymýšľate smsky, ktoré by ste radi bývalému partnerovi napísali? Stále dokola čítate zamilované správy v telefóne, ktoré vám váš milý posielal v čase najväčšej zamilovanosti?

Preberáte si darčeky, spíte v jeho obľúbenom tričku, ktoré ešte stále vonia po ,, ňom „a do obchodu jazdíte cez celé mesto, aby ste sa ,, náhodou“ stretli? Dosť! Urobte si veľké upratovanie doma aj vo svojej hlave.

koniec vzťahuVymažte smsky, e-mailya porozhliadnite sa po veľkej krabici. Do tej naukládajte všetko, čo vám expartnera pripomína – darčeky, fotky, plyšáky, CD, DVD, obľúbený šál – všetko musí preč.

Veci nevyhadzujte, iba ich upracte na miesto, kam sa na ne denne nebudete chodiť pozerať.

Čím skôr uveríte tomu, že je koniec a že je dobre, že už je preč, tým lepšie pre vás.

Začnite znova!

Máte jedinečnú šancu začať znova. Prestaňte sa obviňovať, že vzťah stroskotal hlavne kvôli vám a začnite myslieť pozitívne! Venujte sa sami sebe a naučte sa žiť bez partnera. Splňte si sny, ktoré ste vďaka vzťahu odkladali! Bežte na masáž, kúpte si psa, počúvajte hudbu, vylezte na nejaký väčší kopec v okolí alebo skočte na nejakú turistiku!

Robte čokoľvek čo vás urobí šťastnými! Rozchodom život predsa nekončí!

Nezatvárajte sa pred svetom!

Nemusíte hneď pretancovať každú druhú noc a domov sa vracať nad ránom, ale tiež nie je dobré sa po rozchode zatvoriť doma a ľutovať sa.

Váš vzťah vám to nevráti a sebe rozhodne nepomôžete!

rozdielné cestyNavštívte príbuzných, známych a kamarátov, ktorých ste kvôli vášmu vzťahu odsunuli na druhú koľaj.

Vydajte sa do knižnice, na vernisáž alebo na koncert! Skrátka, chodievajte von, nebojte sa spoznávať nových ľudí! Trebárs medzi nimi bude aj váš nový partner!

Len si dajte pozor, až hneď nevletíte do nového vzťahu. Ak sa ešte nazahojila bolesť po predošlom partnerovi, tak veľmi ťažko si vytvoríte dobrý vzťah s niekým iným.

V ústrety novým začiatkom po rozchode!

Jedna kapitola vášho života skončila a je na vás, aká bude kapitola ďalšia. Verte, že aj keď teraz samotná spomienka na expartnera bolí, raz sa tomu možno zasmejete.

Chce to len čas, preto sa prestaňte otáčať do minulosti a začnite svoj život žiť naplno.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button