Nezaradené

Ako potešiť obchodných partnerov a zákazníkov?

ako motivovať zamestnancov a potešiť obchodných partnerovKaždý solídny zamestnávateľ sa snaží motivovať svojich zamestnancov a zároveň potešiť klientov a obchodných partnerov. V prípade zamestnancov ide najmä o rôzne finančné bonusy a ďalšie benefity. Obchodných partnerov potom najviac zaujmú reklamné predmety. V tomto smere dnes máte široké možnosti.

Motivácia zamestnancov

Ako podnikatelia sa snažte čo najviac motivovať svojich zamestnancov.

Okrem zodpovedajúcich platových podmienok je vhodné ich spokojnosť zvýšiť aj rôznymi benefitmi. Medzi najčastejšie z nich sa u nás radia najmä príspevky, ktoré im prinášajú finančnú výhodu. Ide napríklad o príspevky na stravovanie, kultúru, šport a zdravie.

potešenie partnerovNiektoré firmy dokonca ponúkajú veľmi atraktívne finančné benefity v podobe možnosti nákupu zamestnaneckých akcií, získanie výhodných pôžičiek, životného poistenia a pod.

Čo tým získate? Predovšetkým väčšiu istotu, že o svojich zamestnancov neprídete a neodláka ich vaša konkurencia.

Firma vďaka stabilnému zamestnaneckému kolektívu bude lepšie fungovať, čo sa prejaví aj na väčšej konkurencieschopnosti a vyšších ziskoch. Prečítajte si aj článok ako sa obliecť na pracovný pohovor.

Nezabudnite na obchodných partnerov, klientov a zákazníkov

Z hľadiska úspešného podnikania nesmiete zabudnúť ani na svojich obchodných partnerov. Im asi ťažko budete dávať nejakú finančnú výhodu (okrem zliav na služby). Stačí ich však aj potešiť nejakými drobnými pozornosťami.

darčekové predmety a radosťZaujímavou voľbou sú reklamné darčeky. Nemusia byť nijako drahé a veľké, pokojne stačí aj malá pozornosť. Medzi najobľúbenejšie reklamné predmety patria prívesky, diáre, perá, hrnčeky, dáždniky a USB flash disky.

Reklamné darčeky vašich obchodných partnerov, klientov a zákazníkov nielen potešia, ale môžu vám zabezpečiť aj ich budúcu priazeň.

Navyše vďaka tomu ľahko propagujete vašu firmu. Stačí si na zvolené reklamné predmety pridať logo firmy.

Darčekové predmety cez internet

Prepisovačky, diáre a veľa ďalších reklamných predmetov vám na zákazku zhotoví viacero spoločností, alebo internetových obchodov internetových obchodov.

V rámci zákazky si sami môžete zvoliť finálny vzhľad produktov, ktoré potom budú zapadať do vašej marketingovej koncepcie. Objednávky možno zvyčajne vykonávať priamo cez webové stránky.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button