Chudnutie

Ako mať pás ako baletka?

pás ako baletkyTúžite mať pekný, pevný a vytvarovaný pás ako baletka? Lenže tá pneumatika ktorá sa vám na brušku usadila nechce ísť dolu? Zo sedov a ľahov bolí chrbát, na posilňovňu nie je čas, ale túžba po pevnom brušku je naozaj veľká? Zakrúžte si každý deň polhodinku s hula-hoop (dnešný názov pre klasickú obruč) a kladný výsledok sa čoskoro dostaví. Navyše si zaspomínate na detstvo a príjemne sa pretiahnete.

Ak chcete dosiahnuť chudý pás ako baletka, budete potrebovať:

  • obruč na krúženie (stojí približne 3 Eura)
  • odhodlanie

dosiahnuť pás ako baletkaKrúžte s obručou v kuse aspoň 30 minúť každý deň. Každý sám príde postupne na to, ako sa má pri krúžení hýbať tak, aby sa používali tie správne brušné svaly.

Keď kruh spadne, nevadí. Roztočte ho znovu a choďte ďalej. Prajeme vám zábavné chudnutie.

Pri cvičení s hula-hoop je to iste príjemnejšia a zábavnejšia polhodinka, než náročné sedy a ľahy. Navyše formujete rovný postoj. Tak sa pustite do toho s úsmevom a odhodlaním.

Ako správne používať obruč

Pokiaľ ste v krúžení s obručou úplný začiatočníci, ale aj napriek tomu ste odhodlaný dosiahnuť pás ako baletka, máme pre vás pár tipov ako začať. Hneď zo začiatku si neobliekajte žiadne voľné oblečenie.

pás ako baletkaOblečte si radšej niečo, čo vás pekne obtiahne a nebude na vás voľne visieť. Vezmite si do rúk svoju obruč a položte ju pred seba na zem.

Vkročte priamo do stredu obruče. Následne ju vezmite do rúk tak, aby ste boli v jej strede a zdvihnite ju do výšky svojho pásu.

Silným pohybom roztočte obruč z pravej strany do ľavej (alebo naopak ak ste ľaváci).

Ako sa vás bude obruč dotýkať a rotovať okolo vás, krúživými pohybmi vašich bokov napodobňujte jej pohyb.

Pár tipov ako mať pás chudý ako baletka

Nech spravíte akékoľvek množstvo pokusov a aj tak vám zakaždým obruč spadne na zem, nevzdávajte sa. Chce to hlavne cvik a prax.

Keď dostanete ten správny švih a zapamätáte si presne ako sa máte pohybovať, bude sa vám s obručou pracovať lepšie a čo je hlavné, celkom iste dosiahnete pás ako baletka.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button