PrečoZdravie a krása

5 dôvodov, prečo prejsť na elektronické cigarety namiesto klasických

prečo prejsť na elektronické cigarety namiesto klasickýchO tom, že fajčenie cigariet prináša mnoho negatívnych dopadov na ľudské zdravie netreba diskutovať. Napriek tomu aj v dnešnej dobe fajčí viac ako štvrtina Slovákov. Ak medzi nich patríte aj vy, potom je na čase premýšľať, čo s tým urobiť. Prvým krokom, ako sa zbaviť závislosti a urobiť niečo pre svoje zdravie, je prejsť na elektronické cigarety. Nájde sa minimálne niekoľko dôvodov. Prečítajte si článok 5 dôvodov, prečo prejsť na elektronické cigarety namiesto klasických.

Dôvody prečo prejsť na elektronické cigarety

1. Elektronické cigarety neobsahujú toľko škodlivín

e cigaretyElektronická cigareta je oproti klasickej menej škodlivá. Nedá sa samozrejme tvrdiť, že je zdravá.

Neobsahuje ale toľko škodlivých a toxických látok, je v nej iba čistý nikotín.

2. Nesmrdia

Aj ako fajčiarom vám môže vadiť zápach, ktorý vydávajú klasické cigarety. Stačí pár minút v uzavretej miestnosti, kde sa fajčí, a hneď vám napáchne oblečenie tak, že ho po príchode domov musíte okamžite dať do práčky.

V prípade elektronickej cigarety tento problém odpadá. To oceníte nielen vy, ale najmä aj vaše okolie.

3. Pomáhajú prestať s fajčením

Prechodom na elektronické cigarety máte šancu sa účinnejšie zbaviť závislosti na fajčení. Postupne znížite dávky nikotínu, až si všimnete, že ho vaše telo vlastne už vôbec nepotrebuje.

4. Sú chutnejšie

fajčenie elektronických cigariet a rôzne príchuteBežné tabakové cigarety nie sú práve nejakou pochúťkou. V prípade elektronickej varianty si však môžete dopriať úplne inú chuť.

V súčasnosti sú na trhu náplne do elektronických cigariet s desiatkami rozličných príchutí.

Od klasickej tabakovej až napríklad po ovocné či čokoládové.

5. Elektronické cigarety nestoja toľko peňazí

Fajčenie elektronickej cigarety je bezpochyby cenovo výhodnejšie. Síce vás čakajú vyššie obstarávacie náklady, potom však už za fajčenie nemusíte míňať toľko peňazí ako pri klasických kupovaných krabičkách cigariet.

Ďalšou výhodou elektronický cigariet je to že nebudete mať žlté prsty a ruky.

E-cigarety a stovky príchutí máte možnosť si pohodlne kúpiť aj v nejakom v internetovom obchode. Celý nákup vykonáte online a tovar vám po objednaní príde na vami zvolenú adresu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button