Nezaradené

Pokémon GO na stiahnutie

pokémon GO na stiahnutieMobilnú hru Pokémon Go vymyslela firma Niantic Labs. Pomaly ale celkom určite preniká do celého sveta. Pokémon GO na stiahnutie.

Aj keď sa jedná o hru, ktorá je zadarmo, napriek tomu Pokémon Go obsahuje mikrotransakcie, ktoré majú cenu od 0,99 až do 99,99 dolárov.

Ak ste naozaj silným fanúšikov tejto hry, potom si môžete zaobstarať aj špeciálny náramok, ktorý stojí 35 dolárov. Špeciálný je v tom, že vám umožňuje hrať hru bez toho, že by ste museli odomknúť váš chytrý telefón.

Na túto návykovú hru sa môžu tešiť iba dve platformy, a to Android a IOS. S platformou Windows Phone zrejme nikto nepočítal.

Dátum vydania hry a možnosť stiahnutia

Ako Nintendo, tak aj Pokémon Company držali dátum vydania v tajnosti, čo najdlhšie to šlo a tiež im to aj vydržalo až do poslednej chvíle. Zástupcovia oboch spoločnosti pustili do sveta naozaj málo informácií ohľadom vydania. Testovacie Beta obdobie skončilo 30. júna.

Existuje aj zariadenie, ktoré sa nazýva Pokémon Go Plus, ktoré dokáže umožniť hráčom Pokémon Go ľahšie nájsť Pokémona a chytiť ho. Pozrite si článok ako chytiť pokémona?

Nemusíte ho využívať len na Pokémonov, ale aj na iné jednoduché akcie. Zariadenie Pokémon Go Plus sa pripája k šikovnému telefónu pomocou bluetooth a má za úlohu upozorňovať hráča o dianí v hre pomocou LED svetla a vibrácií. Nenechajte si ujsť aj veľkolepé uvedenie do predaja príslušenstva Pokémon Go Plus.

Pokémon go pre android na google playVyjsť by malo už na konci júla 2016. Hra je dostupná v Google Play, ale pre Slovenskú republiku iba od dnešného dňa. Zatiaľ sa hra väčšinou týka iba USA a Austrálie. To ale neznamená, že by ste si kvôli tomu museli robiť vrásky na čele. Ponúka sa vám jednoduchá možnosť, a to inštalácia apk súboru.

Ak ste sa teda rozhodli pre apk súbor, potom je dôležité, aby ste si dávali veľký pozor. Je to preto, že potvrdením možnosti inštalácie zo zdrojov v zariadení, ktoré sú neznáme, sa otvára oveľa väčšie riziko toho, že by sa vám váš prístroj mohol ľahšie infikovať nejakým vírusom alebo hackermi, preto radšej sťahujte pokémon GO iba z oficiálnych zdrojov.

Programátori si poskytnutý súbor Pokémon Go nainštalovali a sami si ho otestovali. Počas niekoľkých dní používania nezistili žiadnu hrozbu, teda by ste sa ani nemali nejakej infekcie obávať.

Kde stiahnuť hru Pokemon Go?

Až sa dostane oficiálna verzia aj k nám na Slovensko, tak potom nie je žiadny problém, tento externý súbor iba odstránite a nahrádite ho plnou verziou z Obchodu play. Nemusíte sa báť žiadnej straty údajov, všetky záznamy v hre sa automaticky viažu ku konkrétnemu používanému účtu.

ako ušetriť mobilné data pri hraní pokémon GOAk vlastníte telefón s operačným systémom IOS. Potom máte všetko ľahšie a postup vyššie vás vôbec nemusí zaujímať.

Vy len potrebujete vedieť, že sa stačí odhlásiť z iTunes a do regiónu si nastaviť USA. Po prihlásení s týmto regiónom vám hra Pokémon Go pôjde normálne stiahnuť.

Prečítajte si aj článok ako ušetriť mobilné data pri hraní Pokémon GO?

Čo všetko vlastne na hranie potrebujete? Nie je toho zase toľko, takže sa nemusíte desiť.

Požiadavky na stiahnutie Pokemon Go

  • samozrejmosťou je šikovný mobilný telefón alebo tablet s Androidom či IOS
  • stavilné internetové pripojenie (najlepšie pripojenie Wi-fi)
  • dobrý signál na GPS
  • plnú batériu vášho prístroja

Dobrá batéria je nutná, pretože hra vás bude stáť množstvo elektrickej energie, do zálohy sa zíde aj silnejšia power banka s USB káblom, pretože batéria bude preč naozaj hneď a aj veľa vášho času, pretože hra Pokémon Go je silno návyková a len tak sa od nej neodtrhnete.

Pokémon Go vyžaduje od vášho prístroja veľa vecí naraz. Nielen, že musíte byť neustále pripojení k internetu, ale tiež potrebujete mať zapnuté aj GPS a vyšší jas obrazovky, ak hráte hru vonku s priateľmi.

Kde inde je Pokemon Go na stiahnutie?

Ak práve nemáte k dipozícii Wi-fi pripojenie, ale iba dáta v telefóne a obávate sa, že hra vám bude sekať alebo bude spomalená, tak potom sa nemáte čoho báť.

pokémon GO a offline mapyAj keď budete hrať Pokémonov neustále, tak sa dostanete na celkom rozumné hodnoty spotreby mobilných dát, ktoré vašu hru určite neohrozia.

To ale nemení nič na fakte, že stabilné internetové pripojenie je pre hru Pokémon Go naozaj kľúčové, takže Wi-fi je rozhodme lepším riešením.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button