Úvod / Nezaradené / Ako si spríjemniť jesenné večery?

Ako si spríjemniť jesenné večery?

návod ako si spríjemniť jesenné večeryAni sme si to nestihli uvedomiť, ale leto sa už skončilo. Jeseň je krásne ročné obdobie. Je charakteristické padajúcim lístím, rannými hmlami, zarodenými stromami a skracujúcimi sa dňami. Ako si spríjemniť jesenné večery? Skúste napríklad takto.

Filmový večer

Ak ste doteraz nemali čas pozrieť si obľúbený seriál alebo filmové novinky, jesenné večery sú tie najvhodnejšie na pozeranie filmov, seriálov. Zabaľte sa do deky, dajte si pohodlné domáce oblečenie, nalejte si pohár chutného Prosecca, pritúľte sa k partnerovi/partnerke a pustite si film.

Divadlo, múzeum

Divadelná sezóna sa pomaličky opäť rozbieha, čo by ste mohli využiť aj vy. Prezrite si program obľúbených divadiel a vyberte si hry, ktoré vás svojim obsahom zaujmú. Okrem divadla zájdite aj do kina, poprípade do múzea a po kultúrnom zážitku si sadnite na chutnú kávu do kaviarne.

Učte sa nové recepty

Aj páni a nielen dámy sa môžu zdokonaliť vo varení. Skúšajte nové recepty, experimentujte v kuchyni. Nielenže zabijete nudu, zasýtite aj celú rodinu, teda ak sa vám zrovna jedlo nepripečie. Uvarte si k tomu slovenskú kávu, ktorú obľubujú aj slovenskí podnikatelia a dávajú ju ako firemný darček svojim obchodným partnerom.

Pletenie, vyšívanie a tvorenie hand made výrobkov

Naučte sa vyšívať, háčkovať a ak radi tvoríte, skúšajte vyrábať hand made výrobky, ktoré dokonale poslúžia ako darček pre vašich blízkych a kamarátov. Skráťte si jesenné večery aj takto. Raz za čas si okrem tvorivých činností nájdite čas aj na časopisy a knihy.

Ako si spríjemniť jesenné večery?
5 (99.35%) 31 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

ako zvládnuť predvianočný zhon

Ako na predvianočný zhon?

Rada žien má Vianoce spojené len s upratovaním celého bytu, s jeho výzdobou, s pečením …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *