Nezaradené

Funguje Pokémon GO aj na Windows Phone?

pokemon GO na Windows phoneCelý svet šalie po Pokémonoch. Dokonca ju hrá aj izraelský prezident, rôzny známi YouTuberi a aj ďalšie osobnosti a celebrity na rôznych kontinentoch. Nikoho nezaujíma, že hra vlastne oficiálne vyšla zatiaľ len v niekoľkých krajinách, pretože neoficiálnou cestou sa dá získať pomerne ľahko všade. Ak teda nemáte Windows Phone. Funguje Pokémon GO aj na Windows Phone?

Majitelia mobilných telefónov s Windows Phone sú vo väčšine vecí trochu zabúdaný a absolútny hit posledných dní nie je výnimkou. Ani vývojári Pokémon GO na tento druh mobilov nemyslí. Hra je k dispozícii iba pre Android a iOS, fanúšikovia Microsoftu však majú smolu.

Používatelia Windows Phone šalejú

Internet je plný naštvaných meme a na Reddit, 9GAGu a sociálnych sieťach sa to len hemží sklamanými a nenávistnými reakciami. Zachádza to až tak ďaleko, že používatelia ľutujú kúpu Windows Phone. Áno, pre racionálne uvažujúceho človeka to vyzerá hlúpo, ale ľudia sú kvôli tejto hre schopní urobiť fakt úplne všetko.

„Vždy som miloval WP, ale Pokémon GO ma čoskoro donúti prejsť k Androidu. Všetci moji priatelia plánujú spoločné chytanie Pokémonov a ja len sedím doma a pozerám sa na fotky ako sa bavia, „píše neznámy užívateľ na Reddit.

Podpisujú sa aj petície

Davové šialenstvo je silné. Došlo to tak ďaleko, že sa na Change.org podpisuje petícia o zavedení hry Pokémon GO tiež na platformu Windows 10 a Windows 10 Mobile. V súčasnej dobe ju podpísalo už vyše 50 000 ľudí a dá sa očakávať, že míľnika 75 000 dosiahne v najbližších hodinách bez väčších problémov.

dá sa hrať pokemon na Windows mobilochOtázkou však zostáva, či to vôbec k niečomu bude platné. Zmení to rozhodnutie vývojárov, ktorí nemajú záujem túto hru pre Windows Phone vyvíjať?

Nemôžeme sa im čudovať. Užívateľská základňa WP je malá a rozhodne sa im to neoplatí toľko ako vytvárať na iPhone a Android.

Ako si teda Pokémon GO zahrať, keď mám Windows Phone?

Pokiaľ sa ani vy nezmierite s odpoveďou „nejde to“, máme pre vás radu. Síce je trochu šialená, takže ju berte s rezervou, ale funguje.

Možno ste už počuli niečo o vecičke, cez ktorú ide spúšťať Android vo Windowse.

A takéto programy sú vašou jedinou nádejou. Medzi programy, ktoré vedia spustiť Android, patria Andy, BlueStacks Player, AMIDuOS, Manymo a ďalšie.

ako hrať pokemona na windowseNie je to úplne jednoduché a s Pokémonom GO to tiež nebude ľahké. Na počítač to ani neskúšajte, berte do úvahy, že sa potrebujete pohybovať po meste.

Ak máte nejaké problémy s inštaláciou tejto hry tak si prečítajte tento článok.

Musíte mať tablet alebo notebook. A nezabudnite, že vonku potrebujete tiež GPS (v tablete by malo byť GPS samozrejmosťou) a pripojenie na internet. Takže vezmite Wi-Fi na chrbát alebo si zdieľajte mobilný internet a vydajte sa do ulíc na lov.

Tip na článok: Ako ušetriť mobilné data pri hraní?

Zdá sa vám to príliš šialené? Ľudia kvôli Pokémon GO robia aj výrazne horšie veci!

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button