Nezaradené

Ako oživiť vzťah?

návod ako oživiť vzťahUž dlhšiu dobu to vami medzi nie je ideálne a aj napriek tomu, že váš vzťah už nie je to čo na začiatku, radi by ste to medzi sebou urovnali? Ak áno, poradíme vám, ako oživiť váš vzťah.

Experimentujte v posteli

Ak to v poslednej dobe pokrivkáva aj v posteli, skúste experimentovať. Vyskúšajte nové polohy, dráždite sa hračkami zo sexshopu, vyskúšajte rôzne afrodiziaká. Jednoducho skúste to, čo ste doteraz ešte neskúšali. Môže to byť aj niečo pikantného. Nikto vás za to nebude odsudzovať.

Robte spoločné bláznovstvá

Nezávisle od toho, aký máte vek, robte bláznovstvá. Smejte sa spolu, robte rôzne veci, ktoré by ste kedysi neboli schopní urobiť, lebo by ste sa za ne hanbili. Uvidíte, že váš vzťah to oživí.

Nemusíte sa báť, že vás bude za toto niekto ohovárať a aj keď niekto bude mať hlúpe pripomienky, nezabúdajte že vám to prospieva, cítite sa šťastne. Pokojne si môžete spolu otvoriť web stránku sexshopu a vybrať niečo, čo sa vám bude obom páčiť.

Podniknite spoločný výlet na nové miesta

Spoznávajte nové miesta. Ak ste mali sen navštíviť nejaké miesto, či už na Slovensku, alebo v zahraničí, teraz je ten správny čas takéto niečo zorganizovať.

Sadnite si spolu k počítaču a vyberte si miesto s ubytovaním. Váš vzťah sa nestane stereotypným a uvidíte, možno objavíte nové spoločné hobby, ktorému sa do budúcnosti budete venovať.

Pripravte si večeru pri sviečkach

Raz za čas zájdite do reštaurácie a nechajte sa rozmaznávať. Zajednajte si večeru pri sviečkach, oblečte si pohodlné šaty, spravte si pekný make-up. Páni si zase môžu obliecť elegantný oblek, kravatu. Takáto romantika pri sviečkach oživí váš vzťah práve vtedy, keď to budete naviac potrebovať. Veď láska ide cez žalúdok, no nie?

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button