Zdravie a krása

Ako si nechať nadviazať vlasy?

predlžovanie vlasovŽeny využívajú pre úpravu svojho zovňajšku stále nové metódy. Plastická chirurgia, kozmetika a množstvo ďalších služieb sa stáva úplne bežnou súčasťou života modernej ženy. Na popularite získava predlžovanie vlasov, kedy si žena môže kúpiť vlasy presne podľa svojich predstáv. Prečítajte si návod ako si nechať nadviazať vlasy?

Rôzne metódy ako si nadviazať vlasy

Predlžovanie vlasov je metóda, pomocou ktorej sa na vaše vlasy naviažu pramene vlasov umelých. Ponuka týchto služieb je veľmi rozmanitá.

ako si nechať nadviazať vlasyExistuje celé množstvo rozličných metód, druhov spojov, vlasov, ktoré si môžete pre predĺženie tých svojich vybrať. Záleží len na vás, čo od predĺženia vlasov očakávate.

Druh vlasov

Slovné spojenie prameň umelých vlasov nie je až tak presné. Pramene, ktoré sa nadväzujú na vaše vlasy, sa skladajú z naozajstných vlasov.

Väčšinou sa jedná o vlasy indické a vlasy európske. Indické vlasy sú cenovo dostupnejšie, európsky vlas je finančne náročný.

Dĺžka a farba vlasov

predlžené vlasyAko u európskych tak indických vlasov si môžete vybrať akúkoľvek farbu a dĺžku. Ak vybraný farebný odtieň umelých prameňov nie je presne v rovnakom tóne vašich vlasov, dochádza k úprave po nadviazaní farbou alebo prelivom.

Po nadviazaní sa kaderníčka snaží farebne spojiť vaše vlasy s naviazanými prameňmi, aby bol efekt čo najprirodzenejšie.

Maximálna dĺžka prameňov, ktorú salóny ponúka je 55 cm, verte nám, táto dĺžka je naozaj postačujúca.

Vlasové spoje a ako si nechať nadviazať vlasy

Predlžovanie vlasov je metóda, pri ktorej vám na prameň vašich vlasov bude pripevnený prameň vlasov umelých. Odporúčame, aby ste uprednostnili spoje polymérové ​​od spojov živicových. Polymér je oveľa citlivejší k vašim vlasom.

Nechať si nadviazať vlasy je jednoduché pretože, samotné napojenie umelého prameňa na vaše vlasy nie je vôbec zložité. Umelý prameň kaderníčka priloží na vaše vlasy, polymérové ​​spoje sa nahrejú pomocou špeciálnych klieštikov.

Tým sa stáva spoj poddajný a kaderníčky ho ručne vytvaruje do tvaru ruličky, čím je spoj pripevnený k vašim vlasom. Spoje kaderníčka umiestňuje cca 0,5 cm od hlavy, pretože následne odrastajú s vašimi vlasmi.

Obnova vlasov

Vlasové spoje odrastajú súčasne s vašimi vlasmi.

Odporúčaná obmena – tj. zloženie umelých prameňov a ich opätovné nadviazanie (0,5 cm pri hlave) sa odporúča v intervale 3 x ročne – tj. cca čo 4 mesiace. Nemožno to však jednoznačne určiť. Každej žene rastú vlasy inou rýchlosťou, sama poznáte, kedy je čas spoje upraviť.

Odstránenie umelých prameňov

Nebojte sa, odstránenie – odobranie umelých prameňov nie je bolestivou záležitosťou. Kaderníčka špeciálnymi klieštikmi polymérový spoj nenahreje, ale ruličku zdeformuje tak, že povolia a polymérový spoj tak ľahko skĺzne po prameni vašich vlasov.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button