Vzťahy

Ako požiadať o ruku?

ako požiadať o rukuMohlo by to prebiehať ako v americkom romantickom filme. Krásna žena, mladý muž, romantická hudba a večera pri sviečkach. Zrazu muž pokľakne, vyzná svojej drahej lásku, otvorí maličkú škatuľku. V nej je samozrejme prsteň, na ktorom sa blýska diamant veľkosti pingpongovej loptičky. So slzou v oku sa svojej vyvolenej pýta, či si ho chce vziať. Budúca nevesta mu padne do náručia a je ruka v rukáve. Čo to tak skúsiť inak a originálnejšie? Ako teda požiadať o ruku?

Aká je vaša budúca nevesta?

Túto otázku je potrebné si položiť ešte pred žiadaním o ruku. Odpoveď vám pomôže s tým, ako pripraviť tú najlepšiu atmosféru k veľkému životnému kroku, ktorý vás práve čaká. Aká je? Čo má rada? O čo sa zaujíma a aký je jej sen?

Má vaša budúca rada zamilované filmy? Potom jej teda pripravte scénu ako z romantickej telenovely.

Má vaša vyvolená bláznivú povahu a je za každý nápad? Rada sa smeje? Miluje kone, kvety alebo hudbu? Ak si ju chcete vziať, určite o nej veľa vecí viete, a preto zúročte každú informáciu na to, aby vaše požiadanie prebehlo štýlovo a vaša priateľka naň nikdy nezabudla!

Výročie a Štedrý deň

Tieto dni často nabádajú k tomu, aby sa muž rozhodol a ženu požiadal o ruku. Ako to ale urobiť tak, aby to nebolo úplne obyčajné a všedné?

netradičné požiadanie o rukutradične sa prstienok vkladá do rôznych pokrmov, či nápojov. V šampanskom prstienok určite nájdete, ale v krémovom torte ho budete hľadať horšie a navyše po vybratí nebude vyzerať práve ukážkovo.

Preto je dôležité dobre premyslieť, do ktorého jedla či pitia sa hodí a vyberať taký prsteň, ktorý tieto experimenty vydrží bez porušenia.

Chcete priateľke urobiť radosť pod stromčekom?

Vymyslite taký úkryt pre darček, aký vaša milá nebude rozhodne čakať. Čo prstienok navliecť na špičku stromčeka a do balíčka pod stromček priložiť len malú nápovedu?

Miluje adrenalín? Skočte si s padákom!

Ak máte priateľku, ktorá má rada okolo seba neustály ruch, pohyb, aktivity a nebojí sa výšok, skúste zoskok padákom, alebo iný adrenalínový šport.

Po zoskoku, kedy budete obaja nabití hormónmi šťastia, položte otázku: „Spolu v dobrom aj zlom?“ A určite na ňu dostanete kladnú odpoveď!

Vydajte sa za hranice a požiadajte o ruku na dovolenke

požiadanie o rukuRomantický západ slnka, prázdna pláž a vy dvaja sa držíte za ruku. Chvíľa ako stvorená pre žiadosť o ruku.

Nemusí sa ale jednať len o zásnuby pri mori, môžete vyraziť do európskych miest, kde sa to zamilovanými pármi len tak hemží. Čo takto Paríž, alebo mesto Rómea a Júlie?

Hanbíte sa? Napíšte to!

Rád by ste priateľku požiadal o ruku, ale o klasickom pokľaknutí a vete „vezmeš si ma za muža?“ nechcete ani počuť? Hanbíte sa, bojíte sa? Skúste si vziať na pomoc kvety, balóniky, alebo napríklad kriedy na chodník.

Na jej obľúbené kvety priviažte povrázkom písmená, ktoré otázku položia za vás. Rovnakým spôsobom môžete použiť aj nafukovacie balóniky a pomaľovať ich heslami, písmenami a na špagát priviazať škatuľku s prstienkom. Len dávajte pozor, nech vám neuletia.

Odkaz písaný na chodník obyčajnými farebnými kriedami tiež nie je úplne od veci, čo poviete?

Zahrajte si spolu hru!

Každý z detstva určite pozná lov pokladov alebo inú stopovaciu či orientačnú hru. Pokúste sa vytvoriť trasu cesty, ktorá budúcu nevestu povodí po miestach, kde ste sa zoznámili, kam ste chodili na rande, alebo na miesta, ktoré má rada.

Posledné zastavenie bude vaše srdce na dlani… Verte, že ho určite neodmietne…

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button