Ako si vybrať

Ako vybrať holiaci strojček pre muža?

ako správne vybrať holiaci strojček pre mužaElektrický holiaci strojček je už dlhé roky jedným z najviac obľúbených darčekoch pre mužov. Potešíte ním manžela, dedka alebo dokonca aj vášho syna keď už nadíde ten správny čas a on zistí ako sa správne oholiť.

Ako sa však vyznať vo všetkých tých druhoch holiacich strojčekov ?

Mali by ste siahnuť po planžetovom alebo rotačnom holiacom strojčeku ak netušíte, ktorý druh váš chlap používa ?  Ak viete a ste si jeho preferenciami 100% istá smelo do toho a chodte na istotu, ak si istá nieste nasledujúce riadky vám určite pomôžu.

Elektrický holiaci strojček – Planžetový alebo Rotačný?

V prvom rade sa musíte rozhodnúť, či chcete kúpiť planžetový alebo rotačný druh strojčeka. Ak si nie ste istá, ktorý druh vášmu mužovi vyhovuje skúste  bližšie špecifikovať druh jeho ochlpenia tváre a jeho holiace návyky.

Ak sa napríklad holí každý deň a jeho ochlpenie je jemné tak siahnite skôr po planžetovom druhu holiaceho strojčeka, ak sa však holí menej často  a jeho ochlpenie rastie do viacerích smerov vyskúšajte rotačný druh strojčeka.

Rotačné druhy strojčekov nie sú náročné na údržbu.  Medzi slovenskými mužmi sú však populánejšie práve tie planžetové druhy.

Značky holiacich strojčekov

Ak ste sa už rozhodli, či siahnete po planžete alebo rotačnej hlavici je čas vybrať značku. Pri elektrických holiacich strojčekoch neodporúčame ísť mimo overených predajcov kedže existuje mnoho nekvalitných výrobcov elektroniky.

Ak ste sa rozhodli pre planžetový druh siahnite po po holiacich strojčekoch Braun, ktoré  sú zárukou nemeckej kvality a skvelého ergonomického dizajnu . Pri rotačných strojčekoch  odporúčame holiace strojčeky Philips, ktoré sú u nás dlhodobo najviac predaváné a verte, že to má svoj dôvod.

Okrem týchto dvoch známych značiek môžete siahnuť ešte po holiacich strojčekoch Panasonic alebo Remington obdive tieto spoločnosti vyrábajú kvalitne  elektrické strojčeky pre mužov.

Ceny elektrických holiacich strojčekov

V poriadku ak ste navštívili eshop a prečítali si recenzie holiacich strojčekov je na čase sa rozhodnúť koľko teda do darčeka investovať.

Možno vás nepotešíme ale faktom je, že do kvalitného produktu, ktorý má čo to vydržať sa naozaj oplatí investovať . Nekupujte lacné holiace strojčeky pod 70 EUR, ktoré nielenže vám nezaručia kvalitu oholenia ale s veľkou pravdepodobnosťou ich budete musieť vrátiť do pol roka .

Ideálne cenové rozmedzie holiaceho strojčeka je 100-200 EUR .

Zhrnutie

Aby sme si to teda zhrnuli v nasledujúcich tipoch.

  1. Na základe preferencií sa rozhodnite pre planžetový alebo rotačný strojček.
  2. Siahnite po overenej kvalitnej značke.
  3. Investujte do produktu ak chcete aby vám strojček vydržal.

Zdroj: SvetHolenia.sk

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button