Ako si vybraťDeti

Ako vybrať trojkolku?

návod ako vybrať detskú trojkolkuS príchodom jari trávime čoraz viac času vonku. Pohyb na čerstvom vzduchu je pre deti veľmi zdravý. Trojkolky motivujú k pohybovej aktivite a prinášajú so sebou plné kolieska zábavy. Ako vybrať trojkolku pre vaše dieťa? Poradíme vám.

Trojkolku vyberajte podľa veku

Dieťa môže jazdiť na trojkolke už od 10 mesiacov. Ako je to možné, ak ešte nevie ani chodiť? Vo väčšine internetových obchodoch nájdete rôzne trojkolky vhodné pre deti už od takého nízkeho veku.

podľa čoho vyberať detskú trojkolkuMajú rodičovskú rúčku a priestor, kam si môžu položiť unavené nôžky. Pred slniečkom ich chráni slnečná clona. Sedadlá sú ergonomicky tvarované, a tak sa vášmu drobčekovi jazdí jedna radosť.

Detské trojkolky rastú s vaším dieťaťom. Časom jednoducho odmontujete nadbytočné časti, ako rodičovskú rúčku.

Na trojkolke môže dieťa jazdiť kým sa nenaučí jazdiť na bicykli alebo do troch rokov.

Trojkolku vyberajte podľa kvality

ako si správne vybrať detskú trojkolkuRodičia veľmi dbajú na bezpečnosť svojich detí. Veríme, že aj vy máte zdravie svojho dieťaťa stále na mysli. Kupujte preto trojkolky vyrobené len z kvalitných materiálov od overených výrobcov.

Dobre je ak si politiku bezpečnosti naozaj zoberiete k srdcu a budete kupovať len od európskych výrobcov, ktorí spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

Pri výbere trojkolky si všímajte použitý materiál, pevnosť konštrukcie, pohodlie sedadlá, bezpečnostné prvky.

Ak sa vám niečo nezdá a myslíte si, že sú niektoré časti nedostatočné upevnené a môžu vypadnúť, radšej takú trojkolku nekupujte.

Niektorí výrobcovia navyše trojkolky ošetrujú špeciálnym náterom proti UV žiareniu. Žiarivé farby preto zostanú krásne po celé roky.

Trojkolku vyberajte podľa doplnkov

Je skutočne na vás, aké doplnky od trojkolky vyžadujete. Mnohé majú odnímateľnú rodičovskú vodiacu rúčku, slnečnú clonu, košík na hračky, úložný priestor pre rodičov, plášť a mnoho ďalšieho. Mnoho trojkoliek prichádza v modeli 3v1 alebo 5v1.

Teda s niekoľkými doplnkami, ktoré môžete pridávať alebo odobrať podľa toho, ako sa vám to práve hodí. Prečítajte si aj článok ako vybrať a kúpiť detský bicykel.

Trojkolku vyberaje podľa obľúbenej rozprávkovej postavičky

Naše deti si vyberajú jednoducho. Ich nezaujíma ani materiál, ani vhodnosť pre ich vek. Oni vidia krásne farby a obľúbené rozprávkové postavičky.

Posledné slovo pri výbere má teda vaše dieťa. Dajú sa kúpiť krásne trojkolky s motívom rozprávkových postavičiek, ako napríklad Macko Pu, Hľadá sa Nemo, Máša a medveď, Autá, Prasiatko Peppa, Včielka Maja, Minnie Mouse a mnohé ďalšie.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button