Nezaradené

Tipy na obrazy do kancelárie, obývačky a spálne

tipy na obrazy do obývačkyZvoliť si vhodný doplnok do kancelárie alebo bytu môže byť zábavou, ale aj trápením. Mnoho ľudí siaha pri zariaďovaní obývacích priestorov po obrazoch, ktoré však nie vždy aj šťastne umiestnenia. Ako by to malo správne vyzerať? Tipy na obrazy do kancelárie, obývačky a spálne.

Obrazy do kancelárie

Život z ulíc a prírody sa presunul do kancelárií. To je trend, ktorý postihol mnohých ľudí. Tak trochu umelý a neprirodzený priestor kancelárie si priam pýta oživenie v podobe obrazu. Lenže aký vybrať? Určite nie rušivý a veľmi krikľavý, ktorý by odvádzal vašu pozornosť od práce a povinností.

Ani obraz, symbolizujúci uzavretý priestor, nie je tým pravým orechovým. Oveľa lepšie sa sem bude hodiť obraz s perspektívou a výhľadom. Aj predaj obrazov na internete sa nesie v tomto duchu.

Obrazy do obývačky

Obývačky slúžia vo väčšine domácnosti ako reprezentatívne priestory. A nemusí tam zavítať zrovna anglická kráľovná. Veď aj najbližšia rodina či priatelia si zaslúžia, aby sa cítili príjemne. Ak sa teda obzeráte po vhodnej maľbe, ktorou by ste ozvláštnili stenu vo vašej obývačke, skúste trojobraz do bytu. Trojdielny obraz poskytuje zaujímavú kompozičnú výhodu oproti bežným, jednodielnym plátnam.

Môžete ho umiestniť tak, že opticky zväčší nie len samotnú stenu, ale zvýrazní aj celý priestor obývačky. Farebne by však mal harmonizovať so zvyškom miestnosti. Pútať pozornosť – áno, ale nie za každú cenu.

Obrazy do spálne

Na rozdiel od obývačky či kancelárie je spálňa miestnosťou s výrazne intímnym imperatívom. Zároveň ide o miestnosť slúžiacu na oddych. Majte tieto dva fakty na zreteli aj pri výbere obrazov.

Výrazné farby a motívy tu nemajú miesto. Ale ak plánujete kúpiť feng shui obraz do bytu, tak ho umiestnite do spálne. Chybu tým určite nespravíte. Takýto obraz dodá spálni viac harmónie a príjemnej atmosféry ako ktorýkoľvek iný.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button